Night Pack

Si Nový Zákazník?

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené.

Kúp Teraz

46.68€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Nočný Balík bol navrhnutý tak, aby vám poskytol základné živiny potrebné k podpore dobrého nočného spánku, regenerácie a zároveň udržuje vaše telo v stave budovania svalov. Spojili sme Milk Protein Smooth s pomalým uvoľňovaním bielkovín s ZMA patentovanou formulou s obsahom zinku a horčíka a 5-HTP, ktorý pomáha ku kvalitnému spánku.

Milk Protein Smooth (neochutený, Poach, 1 kg) je koncentrát mliečnej bielkoviny získaný z ultra-filtrovaného odstredeného mlieka. Táto pokročilá mliečna proteínová zmes je vynikajúcim zdrojom prirodzeného kazeínu a srvátkového proteínu v rovnakom pomere ako sa prirodzene vyskytuje v mlieku (kazeín 80% a srvátkový 20%).

5-HTP (Tub, 90) (5 hydroxy-L-tryptofán) je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá je prekurzorom neurotransmiteru serotonínu. Zvýšené hladiny serotonínu pomáhajú zlepšiť spánok a potlačenie chuti do jedla.

ZMA (Tub, 90) je synergická kombinácia zinku a horčíka navrhnutá tak, aby podporovala maximálnu absorpciu živín a regeneráciu po cvičení. Zinok hrá ústrednú úlohu v regulácii bunkového rastu a opravy tkanív, ako aj v zachovaní zdravého imunitného systému.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 3 produkty pre užitie pred spánkom
  • Vylepšuje zotavovanie
  • Lepší spánok

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií. Vezmite prosím na vedomie, že sa odporúča užívať ZMA a Milk Protein Smooth najmenej 90 minút od seba, pretože mliečne výrobky môžu ovplyvniť vstrebávanie ZMA.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Night Pack

Vyberte Obrázok

Night Pack