Sports Performance Balík

NARODENINOVÝ VÝPREDAJ až do 50% + AŽ DO 15% EXTRA ZĽAVA + 2 DARČEKY ZADARMO! | Kód: MPSK

Získajte až do 15% extra zľavu na náš vypredaj až do 50% - plus 2 darčeky úplne zadarmo pre každého!

Použite kód: MPSK

  • 8% zľava pre každého
  • Získajte 12% zľavu pri nákupe nad €60
  • Získajte 15% zľavu pri nákupe nad €100

Získajte Liekovku Zadarmo pri nákupe za €35 a Čierny Smartshake Zadarmo pri nákupe za €70

Hlavná akcia platia iba do polnoci 28. Mája 2017, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava je €100.

Kúp Teraz

123.84€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Dosiahnite svoje ciele s našim novoročným Sports Performance balíkom. Tento balík bol špeciálne navrhnutý pre každého, kto chce maximalizovať svoj výkon. Balík obsahuje 5 našich najpopulárnejších produktov za skvelú cenu, a tak vám poskytneme všetko pre to, aby ste mohli splniť svoje novoročné predsavzatia na rok 2015.

Sports Performance Balík obsahuje:

Beta Alanín, Neochutené, 90 Tabliet

Beta Alanín je neesenciálna aminokyselina a je jedinou prirodzene sa vyskytujúcou beta-aminokyselinou.

Omega 3, 250 kapsúl

Omega 3 je esenciálna mastná kyselina (EFA), ktorá sa v bežnej strave vyskytuje v mastných rybách, akými sú losos, makrela a sardinky. Kombinácia EPA a DHA prispieva k normálnej funkcii srdca. DHA tiež prispieva k normálnej funkcii mozgu a zraku.

Exceed V2, Berry Blast, 600 g

Exceed je pokročilá zmes amino kyselín obsahujúca aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (leucín, izoleucín, valín), beta alanín, citrulín malát, a vitamín B5, vďaka čomu je Exceed jedným za najpokročilejších nestimulantných produktov pre zlepšenie sily, výkonu a vytrvalosti na trhu.

Recovery XS, Chocolate Mint, 1,8 kg

Recovery XS je unikátna kombinácia bielkovín, sacharidov, vitamínu C, kreatínu a elektrolytov. Obsahuje 4,5 g aminokyselín a 3 g Creapure® v porcii. Recovery XS poskytuje viac než 24 g bielkovín zo srvátkového proteínového izolátu, čo prispeje k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Taktiež poskytuje 3 g kreatínu v porcii, čo zvýši fyzický výkon pri intenzívnom cvičení.

Meníme názov tohto produktu na "Post Workout XS". Prosím vezmite ne vedomie, že zloženie a nutričné hodnoty ostávajú rovnaké a mení sa len názov produktu.

MYPRE, Grape, 500 g

MYPRE poskytuje zložky pre zlepšenie výkonu*, odstránenie pocitu vyčerpania* a zlepšuje sústredenosť počas vášho tréning*. MYPRE poskytuje štyri rôzne produkty: Kreatín HCl, Kreatín Etyl Ester HCl, Kreatín Monohydrát a Kreatín Monohydrát (Creapure®), ktoré zlepšujú fyzický výkon počas krátkych a vysokointenzívnych cvikoch*. Kombinuje aj vlastnú zmes kofeínu a extraktu z guarany (Paullinia Cupana) a poskytuje tak 400 mg kofeínu v dvoch odmerkách. Kofeín zvyšuje pozornosť a bdelosť.*.

Pre ďalšie informácie o produkte MYPRE prosím navštívte jeho samostatnú stránku.

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI ZODPOVEDAJÚ ZOBRAZENIU NA OBRÁZKU A MÔŽU BYŤ NAHRADENÉ BEZ UPOZORNENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBACH V SKLADE.

Hlavné Výhody

  • 5 fantastických produktov
  • Skvelá hodnota za peniaze
  • Zahŕňa Myprotein predtréningovú novinku - MYPRE

Zákazníci si tiež kúpili

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Sports Performance Balík

Vyberte Obrázok

Sports Performance Balík