• Vegetarián

  Vegetarián

 • Organic

  Organic

Organické Ochutené Tekvicové Semienka

Rôzne príchute na výber

Príchuť
Balenie
Veľkosť

BLACK FRIDAY: ZĽAVA 33% NA VŠETKO! | Použite Kód: BLACK33SK

Black Friday Akcie Sú Tu!

Nezmeškajte naše najlepšie akcie roku počas celého týždňa! Či už hľadáte suplementy pre podporu regenerácie po tréningu, snažíte sa vybudovať čistú svalovú hmotu a podporiť rast svalov - Myprotein má niečo pre každého, akýkoľvek máte cieľ.

Akcie platia iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob.

Kúp Teraz
22.29€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Čo sú to Organické Ochutené Tekvicové Semienka?

Tieto lahodné a zdravé Organické Ochutené Tekvicové Semienka sú k dispozícii v mliečnej príchuti, v príchuti bielej a tmavej čokolády a korenistej príchuti tamari. Sú skvelým doplnkom každodennej stravy a môžete ich začleniť do raňajok, obeda, večere alebo napríklad aj do jogurtu a podobne.

Aké sú hlavné výhody Organických Ochutených Tekvicových Semienok?

Čo sa týka nutričných vlastností, tak tieto organické tekvicové semienka poskytujú množstvo makro- a mikroživín. Nižšie uvádzame niektoré kľúčové výhody každej príchute

1. Organické Ochutené Tekvicové Semienka - príchuť mliečna čokoláda:

 • Bielkoviny - Táto pochúťka poskytuje 15,9g bielkovín na 100g. Po vode (75%) sú bielkoviny najhojnejším prvkom v svaloch (priemerne 20%).
 • Železo - Tento produkt v príchuti mliečna čokoláda poskytuje 5mg železa na 100g. Tento minerál podporuje normálnu kognitívnu funkciu a znižuje pocit únavy a vyčerpania1.
 • Zinok - Táto príchuť poskytuje 4mg zinku na 100g. Prispeje to k normálnej kognitívnej funkcii, ktorá je dôležitá pre každodenné aktivity, akými sú práca, šoférovanie, cestovanie atď2.
 • FosforNaše semienka s príchuťou mliečnej čokolády poskytujú 550mg fosforu na 100g. Prispieva to k normálnemu energetickému metabolizmu (tuky, bielkoviny a sacharidy), k normálnej funkcii bunkových membrán a k udržaniu zdravia kostí a zubov3.
 • Horčík - Je to všadeprítomný prvok, ktorý pomáha pri správnej činnosti mnohých fyziologických procesov a zároveň prispieva k normálnej syntéze bielkovín (tvorba nových bielkovín) a znižuje pocit únavy a vyčerpania4. Tieto organické semienka v mliečnej príchuti poskytujú ohromných 209mg horčíka na 100g.

2. Organické Ochutené Tekvicové Semienka - príchuť biela čokoláda:

 • Bielkoviny - Tieto semienka poskytujú 15,8g bielkovín na 100g.
 • Vápnik -Je to esenciálny minerál, ktorý vaše telo potrebuje z mnohých dôvodov: za prvé prispieva k normálnej funkcii svalov a neurotransmiterov a je potrebný pri procese kontrakcie a uvoľnenie svalov. Navyše je to najhojnejší minerál v tele, ktorý je nevyhnutý pre udržanie zdravia kostí a zubov. Okrem toho prispieva aj k energetickému metabolizmu (metabolizmus bielkovín, sacharidov a tukov) a hrá dôležitú rolu pri procese delenia a špecializácie buniek5. Naše Organické tekvicové semienka s príchuťou biela čokoláda poskytujú 169mg vápnika na 100g.
 • Zinok - Táto príchuť poskytuje 3g zinku na 100g.
 • Horčík - Tieto semienka poskytujú 192mg horčíka na 100g, čo je viac než 50% dennej odporúčanej dávky tohto minerálu.

3. Organické Ochutené Tekvicové Semienka - príchuť tmavá čokoláda:

 • Bielkoviny - Tieto semienka v príchuti tmavá čokoláda poskytujú 15,7g tejto esenciálnej makroživiny na 100g.
 • Vláknina - Organické tekvicové semienka v tejto príchuti majú vysoký obsah vlákniny, až 8,1g na 100g.
 • Železo - Tieto semienka v príchuti tmavá čokoláda poskytujú 11mg železa na 100g, čo je skvelé pre podporu kognitívnej funkcie.
 • Fosfor - Fosfor prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu6. Tieto semienka poskytujú masívnych 550mg tohto minerálu, čo vám pomôže pri prekonaní poobedňajšej únavy.
 • Zinok - Tieto semienka poskytujú 40% dennej odporúčanej dávky tohto minerálu, čo predstavuje 4g na 100g.
 • Horčík - Táto varianta semienok poskytuje ohromných 262mg horčíka, čo je 70% dennej odporúčanej dávky u dospelých.

4. Organické Ochutené Tekvicové Semienka - korenistá spicy príchuť:

 • Bielkoviny - Tieto chutné korenisté semienka sú skvelým zdrojom bielkovín s 23,6g na 100g. Vďaka tomu sú fantastickým doplnkom stravy pre fyzicky aktívnych ľudí. Dostatočný príjem kvalitných bielkovín je dôležitý pre ľudí v každom veku, pretože prispievajú k rastu a udržaniu svalov a udržiavajú zdravie kostí.
 • Cukry - Organické Ochutené Tekvicové Semienka majú nízky obsah cukru, s obsahom len 1,3g na 100g. Vďaka tomu sú ideálnou voľbou pre každého, kto chce obmedziť svoj príjem cukru.
 • Železo - Táto korenistá pochúťka poskytuje 7mg železa na 100g, takže je skvelým zdrojom tohto minerálu.
 • Fosfor - Naše korenisté tekvicové semienka poskytujú najviac fosforu spomedzi všetkých príchutí. Táto pochúťka obsahuje masívnych 1228mg tohto minerálu na 100g.
 • Zinok - Naše korenisté semienka sú na prvom mieste aj v obsahu zinku. Poskytujú až 8mg zinku na 100g, čo je 80% dennej odporúčanej dávky u dospelého.
 • Horčík - Ak máte problém dosiahnuť dostatočný denný príjem horčíka, tak tieto semienka stoja za vyskúšanie. Naše organické ochutené tekvicové semienka v korenistej príchuti sú zásobárňou mikroživín a poskytujú 521mg horčíka na 100g.

Prečo kupovať organické produkty?

Po celom svete sú organické produkty čoraz viac obľúbené, pretože ľudia stále častejšie siahajú po produktoch s nižším obsahom pesticídov a s bohatším výživovým profilom za dostupné ceny.

S čím môžete kombinovať?

 - S ďalším Myprotein organickými produktmi akými sú múky, korene a semienka.

 - Môžete pridať do cereálií, muesli, jogurtov, palaciniek, ovocia atď.

 - Pridať do cesta na chlieb pre pečivo so semienkami.

Hlavné Výhody

 • Vhodné pre vegetariánov a do bezlepkovej stravy
 • 4 lahodné príchute na výber
 • Môžete ich pridať do cereálií, muesli, jogurtov, palaciniek, ovocia a viac

Navrhované Využitie

Náš tím kvalifikovaných výživových expertov odporúča pridať tieto organické ochutené tekvicové semienka do receptov a desiaty. Sú vhodné pre vegetariánov a do bezlepkovej stravy. 

1Železo prispieva k normálnej kognitívnej funkcii a k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania.

2Zinok prispieva k normálnej kognitívnej funkcii.

3Fosfor prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. Fosfor prispieva k normálnej funkcii bunkových membrán. Fosfor prispieva k udržaniu normálnych kostí a zubov.

4Horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín. Horčík prispieva k znižovaniu pocitu únavy a vyčerpania.

5Vápnik prispieva k normálnej neurotransmisii. Vápnik prispieva k normálnej svalovej funkcii. Vápnik je potrebný pre udržaniu normálnych kostí a zubov. Vápnik hrá dôležitú úlohu pri delení a špecializácii buniek. Vápnik prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

6Fosfor prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

7Bielkoviny prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty a k zdraviu kostí.

 

 

 

Zloženie

Pre informácie o alergénoch, sledujte ingrediencie napísané tučne.

Organické Tekvicové Semienka S Polevou Z Tmavej Čokolády: Tmavá čokoláda (65%) (kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, odtučnené sušené kakao, emulgátor (sójový lecitín)), tekvicové semienka (31%), dextróza, lesknúca látka: (arabská guma), cukor, morská soľ.

 

Organické Tekvicové Semienka S Polevou Z Mliečnej Čokolády: Mliečna čokoláda (65%) (trstinový cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené mlieko, emulgátor (sójový lecitín)), tekvicové semienka (31%), dextróza, lesknúca látka: (arabská guma), cukor, morská soľ.

 

Organické Tekvicové Semienka S Polevou Z Bielej Čokolády: Biela čokoláda (trstinový cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené mlieko, emulgátor (sójový lecitín)) (65%), tekvicové semienka (31%), dextróza, lesknúca látka: (arabská guma), cukor, morská soľ.

 

Organické Tekvicové Semienka Spicy: Tekvicové semienka 93%, tamari omáčka (7%) ((sójové bôby, voda, morská soľ, mirin (sladká ryža, voda))

Nutričné Informácie

Typické Nutričné Hodnoty

  Na 100g  
Energia 2265 kJ/546 kcal  
Tuky 43 g  
  z toho nasýtené mastné kyseliny 7,8 g  
Sacharidy 14 g  
  z toho cukry 1,3 g  
Vláknina 5,3 g  
Bielkoviny 24 g  
Soľ 0,50 g  
  Na 100g *RP
Fosfor 1228 mg 175%
Horčík 521 mg 139%
Železo 7,0 mg 50%
Zinok 8,0 mg 80%

 

* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Nutričné informácie sú založené na korenistej Spicy príchuti. Pri výbere inej príchute sa môžu hodnoty líšiť.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Organické Ochutené Tekvicové Semienka

Vyberte Obrázok

Organické Ochutené Tekvicové Semienka
Back to top