• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetarián

    Vegetarián

Whey Protein Plus

ČÍM VIAC NAKÚPIŠ TÝM VIAC UŠETRÍŠ | Použite Kód – UŠETRIŤ30

Čím viac nakúpiš dnes tým viac ušetríš - nie je tu nad čím rozmýšľať.

Nakúpte za 40€ a plus a ušetrite 20% - Použite kód – UŠETRIŤ20

Nakúpte za 60€ a plus a ušetrite 25% - Použite kód – UŠETRIŤ25

Nakúpte za 90€ a plus a ušetrite 30% - Použite kód – UŠETRIŤ30

Kúp Teraz

23.39€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Čo je Impact Whey Protein Plus?

Impact Whey Protein Plus je moderný srvátkový proteínový koncentrát obsahujúci unikátne vitamíny, minerály a tráviace enzýmy.

Výhody Impact Whey Protein Plus

S 80% obsahom bielkovín a fantastickým aminokyselinovým profilom bohatým na BCAA, Impact Whey Protein Plus je ideálnym doplnkom pre každého, kto chce vybudovať svalové tkanivá a podporiť regeneráciu po cvičení. Užívaním ako súčasť zdravej výživy a tréningovej rutiny, Impact Whey Protein Plus je skvelý spôsob, ako pridať kvalitné bielkoviny do svojho každodenného jedálnička.

Pridaním našej jedinečnej zmesi vitamínov a minerálov vám ponúka 14 základných živín, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš odporúčaný denný príjem. Vitamíny a minerály hrajú kľúčovú úlohu v udržiavaní normálneho zdravia a imunitného systému, zatiaľ čo špecifické vitamíny, ako sú vitamín C a E poskytujú silnú antioxidačnú ochranu svalom, proti poškodzujúcim vedľajším produktom, ktoré sú následkom intenzívneho cvičenia, ako je napríklad kyselina mliečna.

Impact Whey Protein Plus obsahuje tiež nesmierne populárny tráviaci enzým s názvom DigeZyme®. DigeZyme® môže pomôcť vášmu telu vstrebávať živiny z prijímanej potravy, čo znamená, že získate viac bielkovín vďaka nášmu prémiovému srvátkovému proteínovému koncentrátu.

Pre koho je Impact Whey Protein Plus vhodný?

Impact Whey Protein Plus je skvelá voľba pre každého, kto hľadá moderný vysoko proteínový koktail. Zahrnuli sme DigeZyme® do vzorca, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí majú zažívacie problémy.

Kedy by ste mali užívať Impact Whey Protein Plus?

Odporúčame užívať Impact Whey Protein Plus ihneď po tréningu alebo kedykoľvek cez deň, kedy si potrebujete dodať dávku proteínu.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 20 g bielkovín v jednej porcii
  • Pridané vitamíny a minerály
  • Výborný aminokyselinový profil bohatý na BCAA
  • Tiež obsahuje DigiZyme® tráviace enzýmy

Navrhované Využitie

Do jedného z našich šejkrov vlejte 150 až 250 ml vody alebo mlieka, (čím menej tekutiny použijete tým hustejší bude nápoj). Potom pridajte 1 MP veľkú odmerku (25 g), potraste a môžete konzumovať. Užívajte 2-3 krát denne alebo podľa potreby. 1 plná MP veľká odmerka váži 25 g. Nie je súčasťou balenia.

Zloženie

Nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát*, kakaový prášok (len čokoládová príchuť), aróma (len ochutené verzie), vitamínová a minerálna zmes (oxid horečnatý, vitamín C, fumarát železnatý, vitamín E, nikotínamid, vitamín acetát, oxid zinočnatý , pyridoxín hydro chlorid, vitamín D3, Tiamín Hydro chlorid, riboflavín, vitamín B12, kyselina listová, jodid draselný), emulgátor (sójový lecitín), DigeZyme (Amyláza, proteáza, celuláza, beta-D-galaktozidáza, lipáza), sladidlo (sukralóza [len ochutené verzie]), farbivo (červená repa [Strawberry cream príchuť]).*Z mlieka

Nutričné Informácie

Na 25 g:
Energia: 97.1 Kcal
Energia: 409.0 kJ
Bielkoviny (suché): 20.3 g
Bielkoviny: 19.4 g
Tuky: 1.67 g
Sacharidy: 1.48 g
Každá 25 g porcia tiež obsahuje:
Horčík: 189.3 mg (50% DDD)
Vitamín C: 40.4 mg (50% DDD)
Železo: 7.1 mg (50% DDD)
Vitamín E: 6.1 mg (50% DDD)
Vitamín B3: 8.1mg (50% DDD)
Vitamín A: 403.0 mcg (50% DDD)
Zinok: 5.0 mg (51% DDD)
Vitamín B6: 707.0 mcg (51% DDD)
Vitamín D3: 2.52 mcg (50% DDD)
Vitamín B1: 555.0 mcg (51% DDD)
Vitamín B2: 707.0 mcg (51% DDD)
Vitamín B12: 1.0 mcg (40% DDD)
Kyselina listová: 101.0 mcg (51% DDD)
Jód: 76.0 mcg (51% DDD)

Upozorňujeme, nutričné informácie sú prevzaté z nearomatizovanej verzie. Pri výbere ochutenej verzie sa tým zníži obsah proteínov približne o 3% pri väčšine príchuti, ale pri čokoládovej príchuti vzhľadom na to, že obsahuje kakao sa obsah zníži približne o 8%.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Whey Protein Plus

Vyberte Obrázok

Whey Protein Plus