ZĽAVA TAKMER NA VŠETKO 45%* | POUŽITE KÓD: IWSK
DARČEKY K NÁKUPU OD 55€
+KREATÍN ZADARMO OD 90€

Čo ťa poháňa, čo ťa núti

Čo ťa poháňa, čo ťa núti

Zväzky

O našich balíkoch

Sme radi, že môžeme byť súčasťou vašej cesty. Či už robíte prvé kroky, alebo oživujete svoj fitnes plameň, máme pre vás dokonalé palivo na naštartovanie vášho dobrodružstva v oblasti zdravia a wellness.

Na výber sú štyri proteínové balíčky - Clear Protein, Impact Protein, Get Stronger a Diet - každý navrhnutý tak, aby zodpovedal vašim jedinečným cieľom. Či už chcete vytvarovať štíhle svaly, zvýšiť vytrvalosť, regulovať hmotnosť, alebo sa snažíte o celkové zlepšenie wellness, máme pre vás podporu. Nie je to len o návšteve posilňovne, ale aj o starostlivosti o vaše telo pomocou správnych látok.

Bez ohľadu na to, ktorý balík si vyberiete, naším poslaním je zabezpečiť, aby ste dosiahli svoje ciele v oblasti kondície. Spoločne vytvorme pozitívne, udržateľné zmeny, ktoré presahujú rámec tréningu.

Nárazový proteínový balíček

Dodajte si energiu s balíkom Impact Protein Bundle. So 40 porciami Impact Whey Protein Powder a praktickým šejkrom ste pripravení naštartovať svoju fitness cestu.

Proteín Impact Whey Protein je od prvých dní obľúbený, pretože poskytuje krémový, ľahko miešateľný šejker s obsahom najmenej 20 g bielkovín v každej porcii. Táto silná živina je nevyhnutná pre rast svalov a udržiavanie zdravých kostí, vďaka čomu sa vaše telo cíti a funguje čo najlepšie.

Ste nováčikom v oblasti bielkovín? Považujte Impact Protein Bundle za svoje fitness náradie. Či už ste skúsený profesionál, alebo práve začínate, tento balík vám kryje chrbát. Nejde len o to, čo robíte v posilňovni, ale aj o podporu vášho tela v zákulisí. Nechajte bielkoviny byť vašou tajnou zbraňou pri budovaní sily a odolnosti.

Kúpiť teraz