Bodybuilding

Rovnako ako skúsení kulturisti tak i nováčikovia potrebujú venovať svoju pozornosť na príjem tých správnych živín, takže nie je žiadnym prekvapením, že športová výživa je veľmi populárna. Často sa tvrdí, že pre úspech v kulturistike a fitness je 30% tréning a 70% strava.

Sortiment

Či je vašim cieľom nabrať hmotnosť, vylepšiť tréningový výkon, urýchliť regeneráciu alebo sa zbaviť nadbytočného telesného tuku, ponúkame široký sortiment produktov, ktoré pozdvihnú vaše tréningy na novú úroveň. Náš výber Sila & Svaly poskytuje skvelý výber proteínov, aminokyselín, gainerov a špeciálnych formúl pre regeneráciu s cieľom získať všetky živiny, ktoré pre dosiahnutie vašich cieľov potrebujete.

Odporúčame...

Futbal

Výživa hrá obrovskú rolu, keď príde rada na pokrytie požiadaviek, ktoré si vyžaduje futbalový tréning a zápasy. Futbal vyžaduje viac než vysokú úroveň kardiovaskulárnej kondície, ale tiež musí mať rýchlosť, energiu, obratnosť a silu. Je dôležité zaistiť dostatok energie počas celých 90 minút a pre pravidelných hráčov je regenerácia rovnako tak dôležitá.

Sortiment

Náš komplexný rozsah doplnkov poskytne všetky živiny pre udržanie na špičke hry, keď na tom najviac záleží. Ponúkame skvelý výber regeneračných formúl, výkonnostných produktov, energetických tyčiniek vhodných pre amatérov i profesionálnych športovcov.

Odporúčame...

Ragby

Aj keď sa budú požiadavky líšiť podľa hráčovej pozície, ale aj napriek tomu úspešný hráč rugby musí byť rýchly, obratný, energický a silný. Pre zásobenie týchto fyzických požiadaviek je dôležité sa riadiť detailným a štruktúrovaným výživovým plánom.

Sortiment

Produkty využívane St. Helens RFC, Castleford Tiger’s & Exeter Chiefs sú starostlivým výberom proteínových práškov, silových produktov, formúl pre regeneráciu a gainerov a teda ideálnou voľbou pre hráčov rugby všetkých úrovní.

Tiež poskytujeme Rugby Triple Pack, ktorý ponúka tri dôležité produkty, vďaka ktorým nikdy neskončíte druhý.

Odporúčame...

Boxovanie / MMA

Bojové športy ako je box a MMA vyžadujú neuveriteľné množstvo fyzickej kondície. Úroveň kondície vyžadovanej pre úspech v týchto športoch robí výživu kľúčovou položkou vo fyzickej príprave.

Sortiment

Náš výber suplementov pre box a MMA bol špeciálne navrhnutý pre zápasníkov.

Sortiment obsahuje výber proteínov, sacharidov a formúl pre regeneráciu, ktoré sú perfektné pre profesionálov alebo kohokoľvek s cieľom doviezť svoju kondíciu na novú úroveň.

Tiež ponúkame Combat Bundle, ktorý obsahuje kombináciu 6 kľúčových produktov na podporu vašich tréningových cieľov, zlepšenie výkonu pri všetkých kombináciách bojových športov.

Odporúčame...

Behanie

Či sa jedná o beh na dlhé alebo krátke vzdialenosti, fyzické požiadavky na beh vyžadujú štruktúrovaný nutričný plán na podporu optimálnej kondície. S na mierou ušitým tréningovým a diétnym programom, pri ktorom môžu bežci dramaticky zlepšiť svoj výkon.

Sortiment

Sortiment pre behanie obsahuje širokú škálu sacharidov a proteínov navrhnutých pre chvíle, kedy je to najviac dôležité.

Máme výber formúl so sacharidmi, vitamínmi a minerálmi navrhnutými pre poskytnutie dostatku energie pre beh na 5 km alebo 50 km maratón.

Odporúčame...

Cyklistika

U jedného z najvyčerpávajúcejších športov akým je cyklistika, výživa hrá obrovskú rolu v úspechu na akejkoľvek úrovni od boja proti vyčerpaniu po podporu regenerácie. Intenzita a úsilie vyžadované cyklistikou si žiadajú výživový program pre poskytnutie energie, sily a vytrvalosti.

Sortiment

Náš sortiment doplnkov Energia & Vytrvalosť bol špeciálne navrhnutý pre cyklistov a vytrvalostných športovcov.

Sortiment obsahuje rýchle sacharidy ako sú ENER:GELS a PRE:PARE pre poskytnutie rýchlej energie v kombinácii s našou potréningovou formulou RE:CHARGE.

Beta-Alanine alebo Citrulline Malate, ktorý napomôže aj vo vypätých situáciách.