Tréning je dôležitou súčasťou každého športu. V boxe je to o príprave tela na prijímanie a rozdávanie úderov – rýchlejšie a tvrdšie. Je to ale aj o dosiahnutí výbornej kondície, ktorá je nevyhnutná pri tomto športe.

Máme pre vás celé spektrum príslušenstva, ktoré vám pomôže pri rôznych častiach vášho tréningu. Nájdete tu Grip Strengthener, ktorý je ideálny na rozohriatie a spevnenie úchopu alebo naše Deluxe Švihadlo pre zrýchlenie pohybu nôh a zlepšenie koordinácie. Pozrite sa sami...

ZOBRAZIŤ SORTIMENT

Či sa už chystáte do posilňovne alebo na zápas medzi laná, tak v oboch prípadoch musíte mať to správne oblečenie. V Myprotein sme vytvorili ponuku športového oblečenia, v ktorej nájdete všetko možné, napríklad Tričká s dlhým rukávom bez prešívania, Raglánové tričká s krátkym rukávom alebo klasické Slim fit tepláky. Naše oblečenie je zaručene pohodlné, takže sa môžete naplno sústrediť na váš tréning.

V našej ponuke si každý príde na svoje. Máme v nej celý sortiment pánskeho a dámskeho oblečenia, ktoré si môžete obliecť na ranné prechádzky alebo aj na zápas.

ZOBRAZIŤ SORTIMENT
Back to top