Informed-Sport rada bola navrhnutá tak, aby sme ponúkli sortiment produktov schválených pre športovcov a profesionálne športové tímy. Výživové doplnky a prípravky, ktoré nesú Informed-Sport logo boli testované na obsah akýchkoľvek zakázaných látok podľa HFL Sport Science, prvotriednych športových antidopingových laboratórií.

Naše Informed-Sport produkty predstavujú 100% istotu pre všetkých športovcov, ktorí chcú používať vysoko kvalitnú športovú výživu pre zvýšenie ich výkonnosti.

Pozri Sortiment

Naše produkty pre regeneráciu svalov sú navrhnuté tak, aby zlepšili zotavenie a podporili rast svalov a sily. V tomto sortimente nájdete všetko od vysoko kvalitných proteínov až po komplexné zmesi, jednoducho zahŕňa všetko, čo potrebujete pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov a aby ste získali maximum z vášho tréningového úsilia.

Tento rad je ideálny pre tých, ktorí chcú doplniť živiny stratené z intenzívneho cvičenia a zároveň zlepšiť regeneráciu a zotavenie po tréningu.

Pozri Sortiment

Rad Energia a Sústredenie je ideálny pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť hladinu energie pred a počas cvičenia. Rad sa skladá zo širokej škály výrobkov starostlivo navrhnutých pre rýchle doplnenie energie, čo je ideálne pre intenzívne tréningy.

Táto rada môže tiež pomôcť pri regenerácii po tréningu a pretekoch a zabezpečí, že budete v plnej sile pri vašom ďalšom tréningu alebo športovom výkone.

Pozri Sortiment

Rad Zdravie a Prevencia je ideálny pre tých, ktorí chcú zostať fit a zdraví, zatiaľ čo sa venujú pravidelnému cvičeniu. Sortiment zahŕňa doplnky, ktoré môžu byť použité pre podporu celkového zdravia a posilnenie imunitného systému.

Rad ponúka vysoko kvalitné doplnky vo forme tabliet, kapsúl a komplexných zmesí.

Pozri Sortiment
Back to top