Energy and Endurance Balík

VÝPREDAJ - AŽ DO 50% + EXTRA 10%! Použite Kód: ZLAVA10

VÝPREDAJ - AŽ DO 50% + EXTRA 10%! Použite Kód: ZLAVA10

VÝPREDAJ SO ZĽAVAMI AŽ DO 50% A KU TOMU EŠTE AJ EXTRA - 10%!

Pre Extra 10% Zľavu - Použi Kód: ZLAVA10

Využite túto časovo limitovanú ponuku už dnes!

Kúp Teraz
121.54€
Nie je na Sklade

Vypredané

Dostupnosť: Vypredané

Popis Produktu

Či už je vašim športom behanie na dlhé trate alebo cyklistika, produkty v tomto balíku vám pomôžu zlepšiť výkon a vytrvalosť. Dosiahnite tak svoje tohtoročné ciele a naplňte svoj potenciál s našim novým energy & endurance balíkom.

Energy and Endurance Balík obsahuje:

ENER:GEL, Orange

Tento energetický gél obsahuje esenciálnu zmes elektrolytov pre podporu výkonu a vytrvalosti pri dlhom vytrvalostnom tréningu a taktiež zlepšuje absorpciu vody počas fyzickej námahy.

TriCarb, Neochutené, 800 g

TriCarb je nápoj obsahujúci zmes troch rôznych sacharidov: maltodextrín, fruktóza a palatinóza®. TriCarb tiež poskytuje 500 mg elektrolytov. Kombinácia sacharidov a elektrolytov pomáha pri udržiavaní konštantného výkonu pri dlhotrvajúcich vytrvalostných tréningoch a zlepšuje absorpciu vody pri fyzickom výkone.

RE:CHARGE, Orange, 1,5 kg

RE:CHARGE je pokročilý produkt, ktorý obsahuje viac než 17 g bielkovín pre podporu a udržanie svalovej hmoty, 55 g sacharidov a 1000 mg elektrolytov. Každá porcia poskytuje aj 5 g kreatínu monohydrátu a 0 g cukru. Prémiová proteínová zmes prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

MyBar Oats and Whey, Real Raspberry

MyBar® Oats & Whey je chutná a výživná tyčinka, pre každého, kto chce pridať bielkoviny a sacharidy do svojej stravy. Každá 88g tyčinka obsahuje masívnych 22 g bielkovín z mliečneho a srvátkového proteínu.

Glucosamine HCL, 360 Tabliet

Glukosamín je prírodne sa vyskytujúca látka a je hlavnou zložkou chrupavky, čo je tkanivo určené na absorpciu nárazov pri pohybe umiestnené v kĺboch. Každá tableta predstavuje skvelú hodnotu za peniaze, pretože obsahuje 1000 mg glukosamínu HCL. Glukosamín HCL poskytuje o 40 % viac glukosamínu ako bežný glukosamín sulfát.

, PRODUKTY A VEĽKOSTI ZODPOVEDAJÚ ZOBRAZENIU NA OBRÁZKU A MÔŽU BYŤ NAHRADENÉ BEZ UPOZORNENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBACH V SKLADE.

Hlavné Výhody

  • Zahrňuje 5 fantastických produktov
  • Skvelá hodnota za peniaze
  • Ideálne pre podporu vytrvalostných športov

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Energy and Endurance Balík

Vyberte Obrázok

Energy and Endurance Balík
Back to top