Gale Force Bundle – Vanilla

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

Získajte 25% Zľavu na vašu CELÚ objednávku. Vyberte si zo svojich obľúbených produktov! Všetko od spaľovačov tukov, aminokyselín a bielkovín až po občerstvenia a kreatín.

* Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené napr. vo výpredaji.

Kúp Teraz
100.98€
Nie je na Sklade

Vypredané

Dostupnosť: Vypredané

Popis Produktu

Winter Workout Bundle je ideálny balíček pre každého, kto chce nabrať objem v priebehu zimného obdobia a taktiež podporiť zdravú funkciu imunitného systému v období, kedy je to najviac potrebné. Tento unikátny balík obsahuje kombináciu 6 rôznych produktov, ktoré poskytujú potrebné živiny pri cvičení v priebehu zimného obdobia a pomáhajú s regeneráciou práve v tomto období, keď je telo vystavené veľkému stresu.

Tento balík obsahuje 2,5 kg Hurricane XS (Vanilka), čo je všetko v jednom doplnok, ktorý má vysoký obsah bielkovín, pre rast a udržanie svalov a zmes sacharidov, skladajúcu sa z dextrózy a instantných ovsených vločiek, pre doplnenie energie počas cvičenia a pre zvýšenie denného príjmu kalórií. Obsahuje tiež pridaný kreatín (Creapure®) a HMB pre zlepšenie fyzickej výkonnosti pri cvičení s vysokou intenzitou a zároveň zabraňuje rozpadu svalového tkaniva. Tento balík tiež zahŕňa 90 kapsúl zinku a horčíka, ktoré pomáhajú pri regenerácii a prispievajú k lepšiemu spánku, 90 tabliet BCAA Plus, aby sa zabránilo svalovému katabolizmu, 330 g Total Nutri-Greens, ktorý obsahuje celý rad vitamínov a minerálnych látok na podporu imunitného systému v období chladného počasia a na záver 2,5 kg Instant Oats, pre zvýšenie príjmu kalórií vo forme sacharidov s nízkym glykemickým indexom. Balík obsahuje aj Myprotein Blender fľašu, ktorá vám umožní miešať všetky tieto doplnky podľa potreby.

Hurricane XS
2.5 kg, Vanilka
1 porcia (70 g) po tréningu a podľa potreby

Zinc and Magnesium
90 kapsúl
2-3 kapsule 30-60 minút pred spaním

BCAA Plus
90 tabliet
3-5 tabliet 2-4 krát denne pre optimálne výsledky

Total Nutri-Greens
330 g, Tropical
2 porcie Total Nutri-Greens denne pre podporu zdravej a vyváženej stravy

Instant Oats
2.5 kg, Neochutené
100 g porcia podľa potreby.

Myprotein Blender Bottle

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI MÔŽU BYŤ ZMENENÉ BEZ OZNÁMENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBÁCH V SKLADE. Cena balíka je založená na celkovej cene jednotlivých produktov.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Vynikajúca hodnota za peniaze
  • Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • Ideálny pre zimné obdobie do objemovej fázy

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Gale Force Bundle – Vanilla

Vyberte Obrázok

Gale Force Bundle – Vanilla
Back to top