Gale Force Bundle – Vanilla

NARODENINOVÝ VÝPREDAJ až do 50% + AŽ DO 15% EXTRA ZĽAVA + 2 DARČEKY ZADARMO! | Kód: MPSK

Získajte až do 15% extra zľavu na náš vypredaj až do 50% - plus 2 darčeky úplne zadarmo pre každého!

Použite kód: MPSK

  • 8% zľava pre každého
  • Získajte 12% zľavu pri nákupe nad €60
  • Získajte 15% zľavu pri nákupe nad €100

Získajte Liekovku Zadarmo pri nákupe za €35 a Čierny Smartshake Zadarmo pri nákupe za €70

Hlavná akcia platia iba do polnoci 28. Mája 2017, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava je €100.

Kúp Teraz

100.98€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Winter Workout Bundle je ideálny balíček pre každého, kto chce nabrať objem v priebehu zimného obdobia a taktiež podporiť zdravú funkciu imunitného systému v období, kedy je to najviac potrebné. Tento unikátny balík obsahuje kombináciu 6 rôznych produktov, ktoré poskytujú potrebné živiny pri cvičení v priebehu zimného obdobia a pomáhajú s regeneráciou práve v tomto období, keď je telo vystavené veľkému stresu.

Tento balík obsahuje 2,5 kg Hurricane XS (Vanilka), čo je všetko v jednom doplnok, ktorý má vysoký obsah bielkovín, pre rast a udržanie svalov a zmes sacharidov, skladajúcu sa z dextrózy a instantných ovsených vločiek, pre doplnenie energie počas cvičenia a pre zvýšenie denného príjmu kalórií. Obsahuje tiež pridaný kreatín (Creapure®) a HMB pre zlepšenie fyzickej výkonnosti pri cvičení s vysokou intenzitou a zároveň zabraňuje rozpadu svalového tkaniva. Tento balík tiež zahŕňa 90 kapsúl zinku a horčíka, ktoré pomáhajú pri regenerácii a prispievajú k lepšiemu spánku, 90 tabliet BCAA Plus, aby sa zabránilo svalovému katabolizmu, 330 g Total Nutri-Greens, ktorý obsahuje celý rad vitamínov a minerálnych látok na podporu imunitného systému v období chladného počasia a na záver 2,5 kg Instant Oats, pre zvýšenie príjmu kalórií vo forme sacharidov s nízkym glykemickým indexom. Balík obsahuje aj Myprotein Blender fľašu, ktorá vám umožní miešať všetky tieto doplnky podľa potreby.

Hurricane XS
2.5 kg, Vanilka
1 porcia (70 g) po tréningu a podľa potreby

Zinc and Magnesium
90 kapsúl
2-3 kapsule 30-60 minút pred spaním

BCAA Plus
90 tabliet
3-5 tabliet 2-4 krát denne pre optimálne výsledky

Total Nutri-Greens
330 g, Tropical
2 porcie Total Nutri-Greens denne pre podporu zdravej a vyváženej stravy

Instant Oats
2.5 kg, Neochutené
100 g porcia podľa potreby.

Myprotein Blender Bottle

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI MÔŽU BYŤ ZMENENÉ BEZ OZNÁMENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBÁCH V SKLADE. Cena balíka je založená na celkovej cene jednotlivých produktov.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Vynikajúca hodnota za peniaze
  • Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • Ideálny pre zimné obdobie do objemovej fázy

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Gale Force Bundle – Vanilla

Vyberte Obrázok

Gale Force Bundle – Vanilla