• Gluten Free

    Gluten Free

MYAMINO BOOST™

Aminokyseliny kedykoľvek počas dňa prispievajú k lepšiemu výkonu.

Príchuť
Balenie
Veľkosť
AŽ DO 40% ZĽAVA NA AMINOKYSELINY & TABLETY | Kód nie je potrebný

AŽ DO 40% ZĽAVA NA AMINOKYSELINY & TABLETY | Kód nie je potrebný

Vyberte si z našich potrebných do telocvične – Kreatín Monohydrát, CLA a BCAA a tiež z doplnkov pre vaše zdravie ako sú Zinok A Horčík, Vitamín D3, Alpha Men, Omega 3 6 9 plus mnoho ďalších.

Kód nie je potrebný

Kúp Teraz
Bol: 32.99€ 26.39€ Ušetríte 6.60€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

MYAMINO BOOST™ je doposiaľ náš najúčinnejší aminokyselinový doplnok. Je k dispozícii v citrusových príchutiach pre osvieženie a doplnenie energie kedykoľvek a kdekoľvek.

Aminokyselinová zmes poskytuje 10 g BCAA v pomere 2:1:1, vrátane 2 g z BCAA peptidov. Pre podporu výkonu počas dňa sme pridali 300 mg kofeínu pre zlepšenie koncentrácie a pozornosti. Táto dômyselná kombinácia aminokyselín a kofeínu dáva MYAMINO BOOST™ univerzálnosť a podporí váš výkon kedykoľvek počas dňa. Toto odporúčame:

Pol odmerky (5,3 g) pridajte do 250-300 ml vody ideálne v strede dňa. 75 mg kofeínu a 2,5 g BCAA je vlastne to isté ako vaša bežná káva, ale s pridanými BCAA!

Pre použitie ako rýchlej predtréningovky, ktorá obsahuje 150 mg kofeínu a ohromných 5 g BCAA, jednoducho pridajte jednu odmerku MYAMINO BOOST™ do 300-500 ml vody.

Navyše sme pridali aj množstvo vitamínov a minerálov. Vitamín B6 a vitamín B12 prispievajú k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania a cholín pomáha pri premene tuku na energiu. Tieto tri látky v kombinácii prispievajú k normálnemu metabolizmu sacharidov, bielkovín a tukov.

Hlavné Výhody

  • 10 g BCAA
  • Optimalizuje energetický príjem
  • Zlepšuje bdelosť a koncentráciu

Navrhované Využitie

Odporúčané užívanie : Pre najlepší účinok Myamino Boost™ jednoducho zmiešajte pol odmerky s 250-300 ml vody (prispôsobte podľa chuti) v Myprotein šejkri a ihneď konzumujte. Neužívajte viac ako 4 dávky denne (2 odmerky Myamino Boost™ alebo 300 mg kofeínu denne zo všetkých zdrojov). Pri použití pred tréningom konzumujte 1 plnú odmerku s 300-500 ml vody v Myprotein šejkri 30 minút pred intenzívnym cvičením.

Zloženie

Alergény: Pre informácie o alergénoch sledujte ingrediencie napísané tučne. Môže obsahovať sóju a vajcia.

Príchuť Modrá Malina: Myamino Boost™ zmes (94 %) (leucín, BCAA 2:1:1 peptidy (leucín, izoleucín, valín) (obsahuje mliečne ingrediencie), valín, izoleucín, látka proti spekaniu (slnečnicový lecitín), extrakt z guaranového semena, glutamín, lyzín HCl, fenylalanín, treonín, beta alanín, arginín, citrulín, DL-malát 1:1, acetyl-l-karnitín, HCl, histidín, taurín, kyselina asparagová, metionín, cholín (ako cholín bitrát), kofeín, zelený čaj PE 35 % polyfenoly, tyrozín, glycín, N-Acetyl-L-Cysteín, teanín 98 %, N-Acetyl-L-Tyrosín, ornitín HCl AKG 1:1, tryptofán, citran draselný 1H2O, citran sodný 2H2O, látka proti peneniu (antifoam non-GMO IP), chlorid vápenatý, citran horečnatý, chlorid sodný, biotín (ako D-Biotin PWD), niacín (ako niacínamid), kyselina pantoténová (ako D-Calcium Pantothenate), kyselina listová (ako Folic Acid PWD), vitamín B6 (ako pyridoxín HCl), vitamín B1 (ako tiamín HCl), vitamín B2 (ako riboflavín), pikolinát chrómu, vitamín B12 (ako kyanokobalamín)), aróma modrej maliny (zvýrazňovač chuti(prírodná aróma, umelá aróma), sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný), farbivo (brilantná modrá)).

Dôležité: Obsahuje kofeín (75 mg v porcii). Neodporúča sa deťom alebo tehotným ženám. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Tento produkt je doplnkom stravy a nemal by byť náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre vegetariánov.

Príchuť Broskyňa a Mango: Myamino Boost™ zmes

(93 %) (leucín, BCAA 2:1:1 peptidy (leucín, izoleucín, valín) (obsahuje mliečne ingrediencie), valín, izoleucín, látka proti spekaniu (slnečnicový lecitín), extrakt z guaranového semena, glutamín, lyzín HCl, fenylalanín, treonín, beta alanín, arginín, citrulín, DL-malát 1:1, acetyl-l-karnitín, HCl, histidín, taurín, kyselina asparagová, metionín, cholín (ako cholín bitrát), kofeín, zelený čaj PE 35 % polyfenoly, tyrozín, glycín, N-Acetyl-L-Cysteín, teanín 98 %, N-Acetyl-L-Tyrosín, ornitín HCl AKG 1:1, tryptofán, citran draselný 1H2O, citran sodný 2H2O, látka proti peneniu (antifoam non-GMO IP), chlorid vápenatý, citran horečnatý, chlorid sodný, biotín (ako D-Biotin PWD), niacín (ako niacínamid), kyselina pantoténová (ako D-Calcium Pantothenate), kyselina listová (ako Folic Acid PWD), vitamín B6 (ako pyridoxín HCl), vitamín B1 (ako tiamín HCl), vitamín B2 (ako riboflavín), pikolinát chrómu, vitamín B12 (ako kyanokobalamín)), broskyňovo mangová aróma (látka proti spekaniu (hydrogénvínan draselný), sladidlo (sukralóza), maltodextrín, zahusťovadlo (modifikovaný potravinársky škrob), zvýrazňovač chuti(prírodná aróma, umelá aróma), sladidlo (acesulfam draselný), farbivá

Upozornenie: Obsahuje farbivá žltá SY a tartrazín, ktoré môžu mať nepriaznivý vplyv na správanie a pozornosť detí.

Dôležité: Obsahuje kofeín (75 mg v porcii). Neodporúča sa deťom alebo tehotným ženám. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Tento produkt je doplnkom stravy a nemal by byť náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre vegetariánov.

Nutričné Informácie

Nutričné Informácie

  Na 21 g *RVH
Tiamín 0,165 mg 15%
Riboflavín 0,21 mg 15%
Vitamín B6 0,21 mg 15%
Kyselina listová 40 µg 20%
Vitamín B12 0,6 µg 24%
Biotín 30 µg 60%
Kyselina pantoténová 1 mg 17%
Chlorid 124 mg 16%
Chróm 12 µg 30%
Celkovo BCAA 10000 mg  
Leucín 4000 mg  
Valín 2000 mg  
Izoleucín 2000 mg  
BCCA 2:1:1 Peptidy 2000 mg  
Beta Alanín 400 mg  
Guarana Extrakt 400 mg  
Kyselina D-asparágová 400 mg  
Arginín 400 mg  
Glutamín 400 mg  
Histidín 400 mg  
Metionín 400 mg  
Fenylalanín 400 mg  
Treonín 400 mg  
Taurín 400 mg  
L-Karnitín 339mg  
Lyzín 320 mg  
Citrulín 226 mg  
Glycín 200 mg  
Extrakt zo zeleného čaju 200 mg  
N-Acetyl-L-Cysteín 200mg  
N-Acetyl-L-Tyrozín 200 mg  
Teanín 196 mg  
Tryptofán 100 mg  
Tyrozín 200 mg  
Ornitín 94 mg  
Cholín 83 mg  
Sodík 34 mg  

*Referenčná výživová hodnota denného príjmu priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).

Nutričné hodnoty sú založené na príchuti Modrá Malina a pri iných príchutiach sa mierne líšia. Ak požadujete informácie o iných príchutiach, kontaktujte prosím naše zákaznícke centrum.

Dôležitá informácia: Obsahuje kofeín (75 mg/5,3 g porciu, 300 mg/21 g celková denná porcia). Neodporúčame deťom alebo tehotným ženám. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Tento produkt je výživový doplnok a nemal by byť náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Skladujte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre vegetariánov.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

MYAMINO BOOST™

Vyberte Obrázok

MYAMINO BOOST™
Back to top