• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetarián

    Vegetarián

Ultra Kolostrum

Príchuť
Balenie
Veľkosť

ČÍM VIAC NAKÚPIŠ TÝM VIAC UŠETRÍŠ | Použite Kód – UŠETRIŤ30

Čím viac nakúpiš dnes tým viac ušetríš - nie je tu nad čím rozmýšľať.

Nakúpte za 40€ a plus a ušetrite 20% - Použite kód – UŠETRIŤ20

Nakúpte za 60€ a plus a ušetrite 25% - Použite kód – UŠETRIŤ25

Nakúpte za 90€ a plus a ušetrite 30% - Použite kód – UŠETRIŤ30

Kúp Teraz

32.49€

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Kolostrum je výživná tekutina produkovaná u cicavcov ako potrava pre novorodenca ihneď po pôrode. Náš Ultra Kolostrum je hovädzí doplnok bohatý na rôzne biologicky aktívne proteíny, imunoglobulíny (Ig), vitamíny , aminokyseliny a iné rastové faktory (IGF-1 a 2), ktoré podporujú zachovanie svalových tkanív, ako aj silnejší imunitný systém.

Ultra Kolostrum sa vytvorí po prvých 12 hodinách po pôrode. Je lyofilizovaný, aby žiadne zo základných živín neboli ohrozené a zároveň to vytvára viac bio-aktívny prášok. Tento dôkladný proces zabezpečuje, že Ultra Kolostrum je čerstvejší a viac výživnejší produkt.

Kolostrum je jedným z najstarších a výnimočných potravín, ktoré možno nájsť v prírode vďaka rozsiahlej kombinácii podporujúcej rast a imunonutričné živiny. V rámci športovej populácie, niekoľko štúdií preukázalo, že kolostrum je cenný nástroj pre posilnenie a rast svalového tkaniva, zníženie telesného tuku a zvýšenie výkonu. Tieto výhody sú spôsobené tým že colostrum má schopnosť zvýšiť množstvo aminokyselín a sacharidov v črevách, rovnako ako potenciál k zvýšeniu hladiny niektorých kľúčových rastových faktorov, ako je IGF-1 a 2.

Vysoké hladiny Ig v kolostre boli preukázané, že poskytujú rozsiahle posilnenie imunitných vlastností, ktoré môžu byť nevyhnutné pre športovcov. Mnohí športovci sa rozhodli dopĺňať kolostrum počas výnimočne ťažkého tréningu. Je to z dôvodu vysokej hladiny Ig, u ktorej bolo preukázané, že zvyšuje vstrebávanie živín v dôsledku zlepšenia celkového zdravia čriev. Veľkú časť imunitného systému podporuje tráviaci systém a je dôležité, aby bolo uchované jeho zdravie čriev a aby bol zásobený protilátkami, ako je Ig. Ultra colostrum je štandardizovaný na 30% Ig.

Od kravy sa odoberá len nadbytočné kolostrum a vždy až potom, keď sa teľa najprv napije do sýta. Starostlivosť o teľa a jeho potreby, aby mohlo rásť sú vždy na prvom mieste. Farmy používané na zber nášho kolostra sú monitorovane a riadené sektorom mliečnych výrobkov a miestnou samosprávou.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Posilňuje imunitné funkcie
  • Podporuje rast svalovej hmoty
  • Vysoká kvalita

Navrhované Využitie

Ako doplnok k strave sa odporúča užívať 5 až 10 g, 1-3 krát počas tréningového dňa. Najlepšie užívať pred raňajkami, po tréningu a pred spaním. V netréningovom dni užívajte 5 g zhruba v ten istý čas ako v tréningové dni.

Pridajte 3 plné malé MP odmerky (10 g) do vášho proteínového šejku a môžete ihneď konzumovať. Mixujte s asi 300 ml vody, mlieka alebo ovocnej šťavy.

1 x Plná mala MP plastová odmerka váži 3 g.

Zloženie

Tento produkt je 100% čistý 12 hodín lyofilizovaný kolostrum bez iných prísad.

Nutričné Informácie

Na 10 g porciu:
Energia: 146 kJ
Energia: 35 Kcal
Bielkoviny: 6.85 g
Sacharidy: 3 g
Laktóza: 1.5 g
Tuky: 0.2 g

Obsahuje aj:
Immunoglobulíny: 30%
IGF I a II: 2.8 mcg/g
EGF: 1.6 mcg/g

Hodnotenia Zákazníkov

Tam, kde hodnotenia sa týkajú potravín, kozmetických prostriedkov, výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Hodnotenia zákazníkov sú nezávislé a nepredstavujú názory The Hut Group.

Zhrnutie

5.0

5.0

(1 Hodnotenie Zákazníkov)

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.
Zoradiť

perfektne

Celkovo:

5

Rozpustnosť:

5

Chuť:

5

Účinnosť:

5

Super vec na imunitu a creva

Thu Aug 25 05:58:08 BST 2016 by

Ultra Kolostrum

Vyberte Obrázok

Ultra Kolostrum