Energy and Endurance Balík

NARODENINOVÝ VÝPREDAJ AŽ DO 50% +15% EXTRA ZĽAVA! | Použite Kód: MPSK

Získajte až do 15% extra zľavu na náš vypredaj až do 50%!

Použite kód: MPSK

  • 8% zľava pre každého
  • Získajte 12% zľavu pri nákupe nad €50
  • Získajte 15% zľavu pri nákupe nad €70

Hlavná akcia platia iba do polnoci 31. Mája 2017, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava je €100.

Kúp Teraz

121.54€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Či už je vašim športom behanie na dlhé trate alebo cyklistika, produkty v tomto balíku vám pomôžu zlepšiť výkon a vytrvalosť. Dosiahnite tak svoje tohtoročné ciele a naplňte svoj potenciál s našim novým energy & endurance balíkom.

Energy and Endurance Balík obsahuje:

ENER:GEL, Orange

Tento energetický gél obsahuje esenciálnu zmes elektrolytov pre podporu výkonu a vytrvalosti pri dlhom vytrvalostnom tréningu a taktiež zlepšuje absorpciu vody počas fyzickej námahy.

TriCarb, Neochutené, 800 g

TriCarb je nápoj obsahujúci zmes troch rôznych sacharidov: maltodextrín, fruktóza a palatinóza®. TriCarb tiež poskytuje 500 mg elektrolytov. Kombinácia sacharidov a elektrolytov pomáha pri udržiavaní konštantného výkonu pri dlhotrvajúcich vytrvalostných tréningoch a zlepšuje absorpciu vody pri fyzickom výkone.

RE:CHARGE, Orange, 1,5 kg

RE:CHARGE je pokročilý produkt, ktorý obsahuje viac než 17 g bielkovín pre podporu a udržanie svalovej hmoty, 55 g sacharidov a 1000 mg elektrolytov. Každá porcia poskytuje aj 5 g kreatínu monohydrátu a 0 g cukru. Prémiová proteínová zmes prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

MyBar Oats and Whey, Chocolate Peanut

MyBar® Oats & Whey je chutná a výživná tyčinka, pre každého, kto chce pridať bielkoviny a sacharidy do svojej stravy. Každá 88g tyčinka obsahuje masívnych 22 g bielkovín z mliečneho a srvátkového proteínu.

Glucosamine HCL, 360 Tabliet

Glukosamín je prírodne sa vyskytujúca látka a je hlavnou zložkou chrupavky, čo je tkanivo určené na absorpciu nárazov pri pohybe umiestnené v kĺboch. Každá tableta predstavuje skvelú hodnotu za peniaze, pretože obsahuje 1000 mg glukosamínu HCL. Glukosamín HCL poskytuje o 40 % viac glukosamínu ako bežný glukosamín sulfát.

, PRODUKTY A VEĽKOSTI ZODPOVEDAJÚ ZOBRAZENIU NA OBRÁZKU A MÔŽU BYŤ NAHRADENÉ BEZ UPOZORNENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBACH V SKLADE.

Hlavné Výhody

  • Zahrňuje 5 fantastických produktov
  • Skvelá hodnota za peniaze
  • Ideálne pre podporu vytrvalostných športov

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Energy and Endurance Balík

Vyberte Obrázok

Energy and Endurance Balík