Health and Wellbeing Balík

NARODENINOVÝ VÝPREDAJ AŽ DO 50% +15% EXTRA ZĽAVA! | Použite Kód: MPSK

Získajte až do 15% extra zľavu na náš vypredaj až do 50%!

Použite kód: MPSK

  • 8% zľava pre každého
  • Získajte 12% zľavu pri nákupe nad €50
  • Získajte 15% zľavu pri nákupe nad €70

Hlavná akcia platia iba do polnoci 31. Mája 2017, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava je €100.

Kúp Teraz

116.80€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Health & Wellbeing balík je ideálny pre každého, kto chce začať nový rok zdravo. Tento balík obsahuje 5 populárnych produktov Myprotein z ponuky Zdravie a Prevencia.

Health and Wellbeing Balík obsahuje:

Total Nutri-Greens, Tropical, 300 g

Total Nutri-Greens je prášková zmes obsahujúca 22 rôznych potravín a extraktov z ovocia a zeleniny. Total Nutri-Greens je plný prirodzene sa vyskytujúcich živín akými sú ovocné prášky a riasy vrátane: spirulina, pšeničná tráva, acerola berry, brokolica, špenátový list, granátové jablko, jablčná vláknina, paradajka, baza, čučoriedky a chlorela.

Daily Vitamins, 180 Tabliet

Daily Vitamins sú skvelým spôsobom ako dosiahnuť odporúčané denné dávkovanie esenciálnych vitamínov, ktoré vaše telo potrebuje na vykonávanie všetkých činností. Daily Vitamins obsahujú 7 esenciálnych vitamínov, vrátane B komplexu, vitamínov C, E, A D3.

Organic Hemp Protein, Neochutený, 2,5 kg

Konopný proteín je skvelý zdroj rastlinných bielkovín získaných zo surového konopného semena. Konopný proteín obsahuje 15 g bielkovín na porciu, čo prispeje k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

Vitamín C s Bioflavonoidmi a Šípkou, 180 kapsúl

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii nervového systému, normálnej funkcii imunitného systému a znižuje pocit únavy a vyčerpania.

Omega 3 Chewies, 200 kapsúl

Omega 3 Chewies sú žuvacie kapsule s rybím olejom, ktoré sa môžu konzumovať pre zvýšenie príjmu EPA (eikosapentaneová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina). Sú to dve mastné kyseliny, ktoré často chýbajú v strave kvôli nízkej konzumácii rýb. Omega 3 Chewies tiež poskytujú kombináciu vitamínov A, C, D3 a K. Omega 3 Chewies poskytujú 23 mg EPA a 105 mg DHA, ktoré obe prispejú k normálnej funkcii srdca, normálnemu krvnému tlaku a udržia normálnu hladinu triglyceridov v krvi.

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI ZODPOVEDAJÚ ZOBRAZENIU NA OBRÁZKU A MÔŽU BYŤ NAHRADENÉ BEZ UPOZORNENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBACH V SKLADE.

Hlavné Výhody

  • 5 fantastických produktov z ponuky Zdravie a Prevencia
  • Skvelá hodnota za peniaze
  • Ideálne pre podporu zdravia

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Health and Wellbeing Balík

Vyberte Obrázok

Health and Wellbeing Balík