Health and Wellbeing Balík

VÝPREDAJ - AŽ DO 50% + EXTRA 10%! Použite Kód: ZLAVA10

VÝPREDAJ - AŽ DO 50% + EXTRA 10%! Použite Kód: ZLAVA10

VÝPREDAJ SO ZĽAVAMI AŽ DO 50% A KU TOMU EŠTE AJ EXTRA - 10%!

Pre Extra 10% Zľavu - Použi Kód: ZLAVA10

Využite túto časovo limitovanú ponuku už dnes!

Kúp Teraz
116.80€
Nie je na Sklade

Vypredané

Dostupnosť: Vypredané

Popis Produktu

Health & Wellbeing balík je ideálny pre každého, kto chce začať nový rok zdravo. Tento balík obsahuje 5 populárnych produktov Myprotein z ponuky Zdravie a Prevencia.

Health and Wellbeing Balík obsahuje:

Total Nutri-Greens, Tropical, 300 g

Total Nutri-Greens je prášková zmes obsahujúca 22 rôznych potravín a extraktov z ovocia a zeleniny. Total Nutri-Greens je plný prirodzene sa vyskytujúcich živín akými sú ovocné prášky a riasy vrátane: spirulina, pšeničná tráva, acerola berry, brokolica, špenátový list, granátové jablko, jablčná vláknina, paradajka, baza, čučoriedky a chlorela.

Daily Vitamins, 180 Tabliet

Daily Vitamins sú skvelým spôsobom ako dosiahnuť odporúčané denné dávkovanie esenciálnych vitamínov, ktoré vaše telo potrebuje na vykonávanie všetkých činností. Daily Vitamins obsahujú 7 esenciálnych vitamínov, vrátane B komplexu, vitamínov C, E, A D3.

Organic Hemp Protein, Neochutený, 2,5 kg

Konopný proteín je skvelý zdroj rastlinných bielkovín získaných zo surového konopného semena. Konopný proteín obsahuje 15 g bielkovín na porciu, čo prispeje k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

Vitamín C s Bioflavonoidmi a Šípkou, 180 kapsúl

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii nervového systému, normálnej funkcii imunitného systému a znižuje pocit únavy a vyčerpania.

Omega 3 Chewies, 200 kapsúl

Omega 3 Chewies sú žuvacie kapsule s rybím olejom, ktoré sa môžu konzumovať pre zvýšenie príjmu EPA (eikosapentaneová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina). Sú to dve mastné kyseliny, ktoré často chýbajú v strave kvôli nízkej konzumácii rýb. Omega 3 Chewies tiež poskytujú kombináciu vitamínov A, C, D3 a K. Omega 3 Chewies poskytujú 23 mg EPA a 105 mg DHA, ktoré obe prispejú k normálnej funkcii srdca, normálnemu krvnému tlaku a udržia normálnu hladinu triglyceridov v krvi.

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI ZODPOVEDAJÚ ZOBRAZENIU NA OBRÁZKU A MÔŽU BYŤ NAHRADENÉ BEZ UPOZORNENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBACH V SKLADE.

Hlavné Výhody

  • 5 fantastických produktov z ponuky Zdravie a Prevencia
  • Skvelá hodnota za peniaze
  • Ideálne pre podporu zdravia

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Health and Wellbeing Balík

Vyberte Obrázok

Health and Wellbeing Balík
Back to top