Protein Pack

NARODENINOVÝ VÝPREDAJ až do 50% + AŽ DO 15% EXTRA ZĽAVA + 2 DARČEKY ZADARMO! | Kód: MPSK

Získajte až do 15% extra zľavu na náš vypredaj až do 50% - plus 2 darčeky úplne zadarmo pre každého!

Použite kód: MPSK

  • 8% zľava pre každého
  • Získajte 12% zľavu pri nákupe nad €60
  • Získajte 15% zľavu pri nákupe nad €100

Získajte Liekovku Zadarmo pri nákupe za €35 a Čierny Smartshake Zadarmo pri nákupe za €70

Hlavná akcia platia iba do polnoci 28. Mája 2017, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava je €100.

Kúp Teraz

62.04€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Proteínový Balík združuje tri jedinečné zdroje bielkovín a ponúka maximálny výber a flexibilitu vašej doplnkovej rutiny. Zaradili sme doň Impact Whey Deluxe, Milk Protein Smooth a Egg White Powder čo znamená, že môžete kombinovať zdroje bielkovín tak, aby vyhovovali potrebám vášho tela v rôznych denných dobách.

Impact Whey Deluxe je rýchlo uvoľňovaná srvátkovo proteínová zmes a je ideálna po tréningu, kedy svaly potrebujú rýchly zdroj bielkovín pre podporu obnovy. Milk Protein Smooth ponúka pomalé uvoľňovanie bielkovín, čo je ideálne pred spaním, vaše svaly boli doplnené dostatkom životne dôležitých živín kým spíte. Prášok z vaječných bielkov je absorbovaný miernym tempom a je skvelým spôsobom, ako zvýšiť hladinu bielkovín v priebehu dňa. Prípadne môžete kombinovať všetky tri prášky a vyrábať svoj vlastný proteínový vzorec.

Impact Whey Deluxe (Neochutený, 1 kg) je vedecky riadená zmes, ktorá kombinuje prémiové zdroje srvátkového proteínového koncentrátu, izolátu srvátkovej bielkoviny a hydrolyzovaného srvátkového proteínu a dodáva tak rýchlo pôsobiace bielkoviny s úžasným profilom aminokyselín.

Milk Protein Smooth (Neochutený, 1 kg) je koncentrát mliečnej bielkoviny získaný z ultra-filtrovaného odstredeného mlieka. Táto pokročilá mliečna bielkovina je vynikajúcim zdrojom prirodzeného kazeínu a srvátkových proteínov v rovnakom pomere ako sa prirodzene vyskytuje v mlieku (kazeín 80% a srvátkový 20%).

Egg White Powder (neochutené, 1 kg), je sušený vaječný proteín, vyrobený priamo z vaječných bielkov a má vynikajúce nutričný a aminokyselinový profil s viac než 80% bielkovín.

Prečo nepridať trochu chuti do vašich nápojov s našimi chutnými FlavDrops?

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 3 x 80% bielkovinové produkty
  • Proteíny na použitie kedykoľvek počas dňa
  • Rýchly zdroj bielkovín pre podporu regenerácie

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zákazníci si tiež kúpili

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Protein Pack

Vyberte Obrázok

Protein Pack