Regeneračný Balík

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

Získajte 25% Zľavu na vašu CELÚ objednávku. Vyberte si zo svojich obľúbených produktov! Všetko od spaľovačov tukov, aminokyselín a bielkovín až po občerstvenia a kreatín.

* Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené napr. vo výpredaji.

Kúp Teraz
Bol: 54.07€ 43.26€ Ušetríte 10.81€
Nie je na Sklade

Vypredané

Dostupnosť: Vypredané

Popis Produktu

Recovery balíček kombinuje tri prémiové produkty určené na zníženie bolesti svalov a podporu svalového rastu. Spojili sme Recovery Evo, potréningovú formulu s populárnou aminokyselinou L glutamín a s obsahom zinku a horčíka v jednom praktickom balení podporuje rýchlu obnovu a pomôže vám dosiahnuť vaše ciele v cvičení.

Recovery Evo (Strawberry & Apple, Pouch, 1.28 kg) je revolučný doplnok pre obnovu, ktorý využíva najnovšie výskumy a poskytuje vášmu telu dôležité živiny potrebné pre efektívne cvičenie. Unikátna kombinácia je navrhnutá tak, aby pomáhala podporovať a urýchliť proces regenerácie, čo robí Recovery Evo nevyhnutnou súčasťou stravovacej rutiny každého športovca.

L glutamín (Pouch, 250 g) je zásadná aminokyselina, ktorá je nevyhnutná pre každý sval v tele a je jednou z najdôležitejších stavebných častíc pre tvorbu bielkovín, ktoré zabezpečujú zdravie buniek a hojenie tkanív.

Zinok a horčík (Tub, 90) je kombinácia dvoch základných minerálov (zinok a horčík) a vitamínu B6. Doplnenie zinku a horčíka môže urýchliť regeneráciu, zvýšiť rast svalov a viesť k väčším ziskom na sile.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 3 prémiové produkty
  • Pomáha regenerácii
  • Podporuje rast svalov

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Regeneračný Balík

Vyberte Obrázok

Regeneračný Balík
Back to top