Sports Performance Balík

Chocolate Smooth

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

Získajte 25% Zľavu na vašu CELÚ objednávku. Vyberte si zo svojich obľúbených produktov! Všetko od spaľovačov tukov, aminokyselín a bielkovín až po občerstvenia a kreatín.

* Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené napr. vo výpredaji.

Kúp Teraz
132.49€
Nie je na Sklade

Vypredané

Dostupnosť: Vypredané

Popis Produktu

Dosiahnite svoje ciele s našim novoročným Sports Performance balíkom. Tento balík bol špeciálne navrhnutý pre každého, kto chce maximalizovať svoj výkon. Balík obsahuje 5 našich najpopulárnejších produktov za skvelú cenu, a tak vám poskytneme všetko pre to, aby ste mohli splniť svoje novoročné predsavzatia na rok 2015.

Sports Performance Balík obsahuje:

Beta Alanín, Neochutené, 90 Tabliet

Beta Alanín je neesenciálna aminokyselina a je jedinou prirodzene sa vyskytujúcou beta-aminokyselinou.

Omega 3, 250 kapsúl

Omega 3 je esenciálna mastná kyselina (EFA), ktorá sa v bežnej strave vyskytuje v mastných rybách, akými sú losos, makrela a sardinky. Kombinácia EPA a DHA prispieva k normálnej funkcii srdca. DHA tiež prispieva k normálnej funkcii mozgu a zraku.

Exceed V2, Berry Blast, 600 g

Exceed je pokročilá zmes amino kyselín obsahujúca aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (leucín, izoleucín, valín), beta alanín, citrulín malát, a vitamín B5, vďaka čomu je Exceed jedným za najpokročilejších nestimulantných produktov pre zlepšenie sily, výkonu a vytrvalosti na trhu.

Recovery XS, Chocolate Smooth, 1,8 kg

Recovery XS je unikátna kombinácia bielkovín, sacharidov, vitamínu C, kreatínu a elektrolytov. Obsahuje 4,5 g aminokyselín a 3 g Creapure® v porcii. Recovery XS poskytuje viac než 24 g bielkovín zo srvátkového proteínového izolátu, čo prispeje k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Taktiež poskytuje 3 g kreatínu v porcii, čo zvýši fyzický výkon pri intenzívnom cvičení.

Meníme názov tohto produktu na "Post Workout XS". Prosím vezmite ne vedomie, že zloženie a nutričné hodnoty ostávajú rovnaké a mení sa len názov produktu.

MYPRE, Grape, 500 g

MYPRE poskytuje zložky pre zlepšenie výkonu*, odstránenie pocitu vyčerpania* a zlepšuje sústredenosť počas vášho tréning*. MYPRE poskytuje štyri rôzne produkty: Kreatín HCl, Kreatín Etyl Ester HCl, Kreatín Monohydrát a Kreatín Monohydrát (Creapure®), ktoré zlepšujú fyzický výkon počas krátkych a vysokointenzívnych cvikoch*. Kombinuje aj vlastnú zmes kofeínu a extraktu z guarany (Paullinia Cupana) a poskytuje tak 400 mg kofeínu v dvoch odmerkách. Kofeín zvyšuje pozornosť a bdelosť.*.

Pre ďalšie informácie o produkte MYPRE prosím navštívte jeho samostatnú stránku.

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI ZODPOVEDAJÚ ZOBRAZENIU NA OBRÁZKU A MÔŽU BYŤ NAHRADENÉ BEZ UPOZORNENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBACH V SKLADE.

Hlavné Výhody

  • 5 fantastických produktov
  • Skvelá hodnota za peniaze
  • Zahŕňa Myprotein predtréningovú novinku - MYPRE

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Sports Performance Balík

Vyberte Obrázok

Sports Performance Balík
Back to top