Winter Workout Bundle – Chocolate Smooth

NARODENINOVÝ VÝPREDAJ až do 50% + AŽ DO 15% EXTRA ZĽAVA + 2 DARČEKY ZADARMO! | Kód: MPSK

Získajte až do 15% extra zľavu na náš vypredaj až do 50% - plus 2 darčeky úplne zadarmo pre každého!

Použite kód: MPSK

  • 8% zľava pre každého
  • Získajte 12% zľavu pri nákupe nad €60
  • Získajte 15% zľavu pri nákupe nad €100

Získajte Liekovku Zadarmo pri nákupe za €35 a Čierny Smartshake Zadarmo pri nákupe za €70

Hlavná akcia platia iba do polnoci 28. Mája 2017, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava je €100.

Kúp Teraz

100.98€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Winter Workout Bundle je ideálny balíček pre každého, kto chce v priebehu zimného obdobia nabrať objem. Taktiež posilňuje imunitu v období, keď to telo najviac potrebuje. Tento unikátny balík obsahuje kombináciu 6 rôznych produktov, ktoré vám poskytnú živiny počas tréningov v priebehu zimného obdobia a pomôžu pri regenerácii svalov po cvičení, keď je telo pod veľkým stresom. Tento balík obsahuje 2,5 kg Hurricane XS (Chocolate Smooth), čo je všetko v jednom doplnok, ktorý má vysoký obsah bielkovín, pre rast a udržanie svalov a zmes sacharidov, skladajúcu sa z dextrózy a instantných ovsených vločiek, pre doplnenie energie počas cvičenia a pre zvýšenie denného príjmu kalórií. Obsahuje tiež pridaný kreatín (Creapure®) a HMB pre zlepšenie fyzickej výkonnosti pri cvičení s vysokou intenzitou a zároveň zabraňuje rozpadu svalového tkaniva. Tento balík tiež zahŕňa 90 kapsúl zinku a horčíka, ktoré pomáhajú pri regenerácii a prispievajú k lepšiemu spánku, 90 tabliet BCAA Plus, aby sa zabránilo svalovému katabolizmu, 330 g Total Nutri-Greens, ktorý obsahuje celý rad vitamínov a minerálnych látok na podporu imunitného systému v období chladného počasia a na záver 2,5 kg Instant Oats, pre zvýšenie príjmu kalórií vo forme sacharidov s nízkym GI. Balík obsahuje aj Myprotein Blender Bottle, ktorá vám umožní miešať všetky tieto doplnky podľa potreby. Hurricane XS 2,5 kg, Chocolate Smooth 1 porcia (70 g) po tréningu a podľa potreby, zinok a horčík 90 kapsúl, 2-3 kapsule 30-60 minút pred spaním, BCAA Plus 90 tabliet 3-5 tabliet 2-4 krát denne pre dosiahnutie optimálnych výsledkov, Total Nutri-Greens 330 g, Tropical 2 porcie Total Nutri-Greens denne, pomáha dosiahnuť zdravú a vyváženú stravu, Instant Oats 2,5 kg, neochutené 100 g podľa potreby, Myprotein Blender Bottle. PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI MÔŽU BYŤ ZMENENÉ BEZ OZNÁMENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBÁCH V SKLADE. Cena balíka je založená na celkovej cene jednotlivých produktov.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

Vynikajúca hodnota za peniaze prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty ideálny pre zimné obdobie do objemovej fázy

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Winter Workout Bundle – Chocolate Smooth

Vyberte Obrázok

Winter Workout Bundle – Chocolate Smooth