SPRIEVODCA VÝBEROM PROTEÍNOV PRE ZAČIATOČNÍKOV

SPRIEVODCA VÝBEROM PROTEÍNOV PRE ZAČIATOČNÍKOV

female fitness athlete performing a kettlebell sumo squat

Ak sa príliš nevyznáte v proteínoch, len ťažko budete vedieť, ktorý je pre vás ten správny. Nemajte však obavy, máme dostatok rozličných druhov, ktoré sú vyrobené z tých najčistejších ingrediencií. Poskytneme vám odborné vedomosti, ktoré vám pomôžu pri výbere toho najlepšieho produktu priamo pre vás.

Proteíny sú čoraz populárnejším doplnkom, ktorý vám pomôže získať väčšie množstvo bielkovín v rámci každodennej stravy. Proteíny, resp. bielkoviny, sú nevyhnutnou makroživinou, ktorú vaše telo potrebuje, či už ste profesionálnym športovcom, bežcom alebo nadšencom jogy.

Ak sa snažíte nabrať svalovú hmotu, schudnúť, alebo len správne regenerovať, vysokokvalitný proteín je tou správnou voľbou. Nech je váš cieľ vo fitness akýkoľvek, máme pre vás dokonalý proteín, ktorý vás podporí na vašej ceste za snom.

CELÝ RAD PROTEÍNOV
man working out in a myprotein vest with the battle ropes

Pokiaľ ide o budovanie svalov, dostatočný príjem bielkovín v strave je rovnako dôležitý ako hodiny strávené v posilňovni.

Bielkoviny sú jedinou makroživinou, ktorá prispieva k nárastu a udržaniu svalovej hmoty. Naše proteíny sú praktickým a nákladovo efektívnym spôsobom, ako si zvýšiť váš denný príjem tejto živiny. Čo je veľmi podstatné – nepridávajú nadbytočné kalórie a pomôžu vám získať čisté svalové prírastky.

Prečo napríklad neskúsiť náš Impact Whey Protein hneď po tréningu? Rýchlo sa vstrebáva, takže svoju úlohu začne plniť prakticky okamžite. Navyše sa vďaka hodnoteniu nezávislého testovateľa Labdoor radí do kvalitatívnej triedy A – je teda oficiálne certifikovaný ako jeden z najlepších proteínových práškov na trhu.

Ak sa snažíte nabrať svalovú hmotu, budete na to potrebovať extra kalórie, takže vám odporúčame pozrieť si náš rad skvelých gainerov.

Mygainer obsahuje až neuveriteľných 47g bielkovín, 120g sacharidov a 784 kalórií – poskytne vám všetko, čo potrebujete na dosiahnutie svalových prírastkov. Základným predpokladom naberania je kalorický prebytok – presne o to sa Mygainer postará!

VYSKÚŠAJTE NÁŠ RAD NA NABERANIE
woman in the gym doing a press up

Proteín na chudnutie? Áno! Na to, aby ste dosiahli vysnívanú postavu, vaše telo počas rysovania spaľuje uložený tuk a tvorí novú svalovú hmotu.

Ak sa rozhodnete chudnúť, je veľmi dôležité sledovať príjem živín a poskytnúť telu skutočne to, čo potrebuje. Súčasne však musí dochádzať ku kalorickému deficitu.

Väčší príjem bielkovín, alebo náhrada jedného chodu jedla výživným proteínovým kokteilom môže byť vaším tajomstvom pri chudnutí a rysovaní!

MyDiet obsahuje až 26g bielkovín v jednej dávke spolu s množstvom známych a podrobne skúmaných diétnych zložiek, akými sú napríklad glukomanán, extrakt zo zeleného čaju a CLA, ktoré vás podporia na ceste za vaším snom.

To, že chcete spáliť nadbytočný tuk, neznamená, že sa musíte obmedzovať v chuti. Ponúkame vám lahodné príchute, ako Čokoládový Brownie alebo Jahodový Milkshake, ktoré zaženú vaše chute na sladké bez toho, aby ste porušili váš diétny režim.

VYSKÚŠAJTE NÁŠ RAD NA CHUDNUTIE
male athlete holding a protein shaker

Je síce pekné, že strávite dostatok času plánovaním a prípravou vašej stravy a tréningového plánu, ale nezabúdate náhodou na regeneráciu priamo po tréningu?

To, čo zjete po cvičení, môže byť rovnako dôležité ako vyčerpávajúci tréning v posilňovni. Ak napríklad vediete hektický životný štýl, nemusí sa vždy naskytnúť možnosť prijať po tréningu správne živiny. Tou správnou voľbou môže byť náš sortiment praktických a supervýživných proteínov.

Konzumácia srvátkového proteínu ihneď po tréningu môže výrazne zlepšiť vašu regeneráciu. Len ťažko nájdete niečo lepšie než náš Impact Whey Izolát.

Tento proteín sa pýši viac než 90% obsahom bielkovín a menej než 1% obsahom tuku. Takéto zloženie dosahuje vďaka odbornému procesu čistenia, ktorý zabezpečuje maximálnu integritu bielkovín. Navyše sa veľmi rýchlo vstrebáva, takže vaše svaly ihneď dostanú presne to, čo potrebujú.

Po tréningu však nie je potrebný len samotný proteín, ale svoju nezastupiteľnú úlohu majú i sacharidy. Vďaka nim si vaše telo dokáže vytvoriť zásobu svalového glykogénu, ktorá sa počas tréningu vyčerpá – tá je nevyhnutná pre optimálnu regeneráciu.

Náš jedinečný doplnok Recovery XS vám poskytne nielen vysokokvalitný srvátkový proteínový izolát, ale aj prémiovú zmes sacharidov zloženú z voskovitého kukuričného škrobu a maltodextrínu, ktorú telo dokáže veľmi rýchlo vstrebať a spracovať.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRODUKTY NA REGENERÁCIU
image of strawberry meal replacement shakes with real strawberries nuts and protein powder on a slate
TRY OUR MEAL REPLACEMENT PRODUCTS
Back to top