Proteín je jednou z hlavných živín použitých na budovanie, regeneráciu a udržiavanie svalových vlákien a zároveň sa v skutočnosti podieľa na každom procese v ľudskom tele, vrátane metabolizmu a prenosu živín. Každý, kto vykonáva intenzívne cvičenie a chce získať svaly, alebo znížiť obsah telesného tuku vie, že proteín je absolútna nevyhnutnosť.

Bielkoviny sa nachádzajú v širokom spektre potravín, no kvalitný proteínový prášok je základnou voľbou pre každého, kto chce dosiahnuť svoje ciele v cvičení. Denná odporučená dávka (DDD) pre dospelých je 0.8 gramov bielkovín na kilogram telesnej hmotnosti, avšak pri cvičení by tento obsah mal byť zdvojnásobený, s približne 20% až 40% denného príjmu kalórií z bielkovín. Proteínové nápoje a prášky sú pohodlné, výhodné a rýchlo absorbujúce, a tak vám uľahčujú konzumáciu správneho množstva bielkovín počas dňa.

Proteínové Nápoje Pre Rast Svalov

Strava bohatá na bielkoviny je základnou potrebou pre rast svalov, keďže svalové vlákna potrebujú byť neustále obnovované a nahrádzané. Častý príjem bielkovín zabezpečuje stály zdroj aminokyselín pre podporu tohto procesu. Vyberte si z našich najpredávanejších Impact Whey Protein, Whey Isolate pre rast svalov, alebo kalorický Hard Gainer pre nabratie hmotnosti.

Proteínové Nápoje Pre Zníženie Hmotnosti

Proteín ma termogenickú kvalitu, čo pomáha pri znižovaní hmotnosti. Vysoko proteínová strava podporuje metabolizmus a umožňuje telu premieňať uskladnený tuk na energiu. Proteíny ako Impact Diet Whey a Whey Isolate boli navrhnuté tak, aby obsahovali menej kalórií a tuku pre perfektný doplnok na znižovanie hmotnosti.

Proteín Na Regeneráciu

Pre regeneráciu svalov je potrebná rovnováha dusíku a čím rýchlejšie sa svaly regenerujú, tým rýchlejšie sa zotavíte a bude môcť ísť znovu cvičiť. Strava bohatá na bielkoviny zaručuje, že správna rovnováha dusíka je dosiahnutá a udržaná. Vyberte si proteíny ako sú Recovery XS, Bedtime Extreme alebo Milk Protein.

Proteínové Nápoje Pre Ženy

Áno, môžete použiť proteínové nápoje pre mužov, pretože väčšina formúl je zostavená pre obidve pohlavia. Avšak stavba tela je rozdielna, a preto sme vyvinuli True Diet, ako proteínový nápoj určený pre ženy, ktorý podporuje stratu hmotnosti. Tieto nápoje sú pre ženy tou najlepšou voľbou z proteínových nápojov.

Srvátkový Koncentrát

Srvátkový Koncentrát obsahuje 82% bielkovín, rýchlo sa vstrebáva, je bohatý na aminokyseliny a má nízky obsah tuku a laktózy. Je to najviac obľúbený proteín na trhu kvôli svojej kvalite a skvelej hodnote za peniaze. Je ideálny pre podporu obnovy a regenerácie svalov a môžete ho konzumovať kedykoľvek počas dňa.

Srvátkový Hydrolyzát

Srvátkový Hydrolyzát je pokročilý proteín, ktorý je ošetrený enzýmami pre rýchlejšie preniknutie k svalovému tkanivu ako u väčšiny ostatných proteínov. Ideálne konzumujte ihneď po cvičení, keď je potreba bielkovín v tele zvýšená. Je bežne používaný profesionálnymi trénermi a atlétmi.

Srvátkový Izolát

Whey Isolate obsahuje pôsobivých 90% bielkovín, je cross-flow mikrofiltrovaný a má nízky obsah tuku, cholesterolu a laktózy, čo z neho robí skvelý proteín pre každého, kto chce mať percentá telesného tuku pod kontrolou.

Micelárny Kazeín

Micellar Casein Protein sa vyrába z čerstvého odstredeného mlieka a je pomaly stráviteľný proteín, a preto je ideálny na konzumáciu pred spaním. Vzhľadom k tomu, že proteínová syntéza je omnoho pomalšia ako u iných bielkovín, svaly budú zásobované aminokyselinami počas noci.

Proteín Pre Vegánov

Sortiment vegánskych proteínov obsahuje Hemp Protein, Pea Protein, Brown Rice Protein a Soy Protein. Všetky tieto proteíny sú skvelou alternatívou, ak sa chcete vyhnúť mliečnym bielkovinám. S plným aminokyselinovým profilom, vysokým obsahom bielkovín a bez obsahu laktózy ich často používajú nie len vegáni.

Proteínové Zmesi

Proteínové zmesi, ako napríklad Total Protein obsahujú rôzne druhy bielkovín v jednom praktickom balení. Sú ideálne pre tých, ktorí vyžadujú rôznu rýchlosť absorpcie bielkovín. Zahŕňajú okamžite absorbované bielkoviny, ako napríklad srvátkový koncentrát, ale aj bielkoviny s dlhšou absorpciou, ako je kazeín.

Nočný Proteín

Night-Time Protein je špeciálne navrhnutý tak, aby vášmu telu poskytoval všetky dôležité živiny potrebné na rast a regeneráciu svalov počas spánku.

Ready To Shake

Obsahuje presne tie isté prémiové ingrediencie ako väčšie proteínové prášky, 'ready to shake' doplnky sú dôsledne sledované, aby ich obsah spĺňal rovnaké výživové hodnoty ako proteínové prášky. Navyše sa skvele hodia do vašej tašky a na ich konzumáciu je potrebné pridať len vodu.

Nápoje Ako Náhrada Jedla

Dôsledne kontrolovaná formula vám poskytuje všetky potrebné živiny, ktoré prijímate z jedla, v jednom praktickom nápoji. Vyberte si z nášho rozsiahleho radu Meal Replacement Shakes, pre celkovú náhradu jedla so zmesou proteínov, aminokyselín, sacharidov a esenciálnych mastných kyselín.

Back to top