• Vegetarián

    Vegetarián

Total Nutri-Greens Tablety

ZMES 22 ROZLIČNÝCH SUPERJEDÁL

Príchuť
Balenie
Veľkosť
AŽ DO 40% ZĽAVA NA AMINOKYSELINY & TABLETY | Kód nie je potrebný

AŽ DO 40% ZĽAVA NA AMINOKYSELINY & TABLETY | Kód nie je potrebný

Vyberte si z našich potrebných do telocvične – Kreatín Monohydrát, CLA a BCAA a tiež z doplnkov pre vaše zdravie ako sú Zinok A Horčík, Vitamín D3, Alpha Men, Omega 3 6 9 plus mnoho ďalších.

Kód nie je potrebný

Kúp Teraz
Bol: 16.49€ 11.54€ Ušetríte 4.95€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Čo sú to Total Nutri-Greens Tablety?

Total Nutri-Greens Tablets sú vhodný a efektívny doplnok, ktorý vám pomôže zvýšiť denný príjem ovocia a zeleniny a zlepšiť vaše celkové zdravie a pohodu. Total Nutri-Greens Tablety sú zmesou 22 super potravín, výťažkov z ovocia a zeleniny.

Výhody Total Nutri-Greens Tabliet

Total Nutri-Greens Tablety sú plné prirodzene sa vyskytujúcich živín, ktoré poskytujú širokú škálu super jedál, ovocných práškov a rias, vrátane spiruliny, pšeničných klíčkov, Acerola Berry, brokolice, špenátového listu, granátového jablka, jablčnej vlákniny, paradajok, bazy, čučoriedky a Chlorelly, ktoré budú poskytovať vynikajúce účinky antioxidantov.

Pre koho sú Total Nutri-Greens Tablety vhodné?

Ideálne pre každého, pre koho je ťažké získať odporúčané množstvo ovocia a zeleniny vo svojej strave.

Varovanie: Neužívajte ak ste tehotná. Ak užívate predpísané lieky, alebo máte nejaké zdravotné problémy, vždy sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom skôr, ako začnete brať vitamínové doplnky.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 22 rôznych zložiek
  • Skvelý spôsob, ako zvýšiť príjem vitamínov a minerálov
  • Jednoduché na konzumáciu

Navrhované Využitie

Konzumujte 3 tablety najviac 3-krát denne. Najlepšie s jedlom.

Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Tento produkt je výživový doplnok a nemal by byť náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Vhodné pre vegetariánov. Skladujte mimo dosahu detí.

Zloženie

Greens Blend (sójový lecitín, Spirulina, Apple Fibre-prášok, Barley Grass prášok, jačmeň-prášok, ovsená vláknina-prášok, Pomegranite Seed, lucerna-prášok, Chlorella, Soy Sprout-prášok, Acerola Berry, červená repa, sibírsky ženšen , mrkva-prášok, paradajková šťava, Astragalus Root Powder, špenátový list, brokolica-prášok, Gingko biloba, zelený čaj, hroznové jadrá, baza-ovocný prášok, čučoriedka-ovocný prášok), mikrokryštalická celulóza (MCC), Di fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý .

Nutričné Informácie

Na 3 kapsule:
Total Nutri-Greens Blend: 3000 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Total Nutri-Greens Tablety

Vyberte Obrázok

Total Nutri-Greens Tablety
Back to top