• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarián

  Vegetarián

 • Vegán

  Vegán

Extrakt Zo Zeleného Čaju Prášok

Min 40% Poly - Max 8% Kofeín

Príchuť
Balenie
Veľkosť

GARANTOVANÁ 30% ZĽAVA NA CELÝ NÁKUP! | Použite Kód: USETRIT30

Teraz si môžete vybrať zo svojich obľúbených produktov! Všetko od spaľovačov tukov, aminokyselín a bielkovín až po občerstvenia a kreatín. Zľava sa automaticky aplikuje pri pokladni, bez toho aby ste museli zadávať zľavový kód.

Akcia platí do polnoci 25. Februára 2018, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku, ale zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100. *Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené.
Kúp Teraz
6.49€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Zelený čaj sa už roky používa v Číne ako liečivý nápoj proti bolestiam hlavy, tela, zlepšuje trávenie a pohodu. Zelený čaj začal byť veľmi rýchlo populárny kvôli svojej vlastnosti ako "spaľovač tuku" vďaka jeho termogénnym účinkom a antioxidačným vlastnostiam.

Zelený čaj je bohatý na bioflavonoidy a polyfenoly, ktoré pomáhajú telu bojovať proti voľným radikálom a iným škodlivým toxínom. Je tiež bohatým zdrojom EGCG, ktorý je ďalší silný antioxidant a je údajne viac než 100-krát silnejší ako vitamín E v boji proti voľným radikálom a pro-oxidantom.

EGCG v zelenom čaji tiež pomáha chrániť proti zažívacím infekciám a je antibakteriálny. Je tiež známe, že pomáhajú znížiť hladinu cholesterolu v krvi.

Členenie polyfenolov v našom zelenom čaji je:

Celkom čajové polyfenoly: min 40%

Katechíny: min 25%

EGCG: min 10%

Kofeín: max 8%

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

 • Silný antioxidant
 • Termogénne účinky, ktoré pomáhajú chudnutiu
 • Môže prispieť k zlepšeniu imunitného systému

Navrhované Využitie

Ako doplnok stravy sa odporúča užívať 100-200 mg, 1-3 krát denne.

Pridajte polovicu mini MP odmerky (100 mg) na vami preferované množstvo vody alebo ovocnej šťavy a môžete ihneď konzumovať. Môže byť konzumovaný ako normálny čaj v horúcej vode.

1 x Plná mini MP plastová odmerka váži 240 mg (0.24 g).

Zloženie

Tento produkt je 100% extrakt zo zeleného čaju, nič nebolo pridané alebo odňaté.

Nutričné Informácie

100% Práškový Zelený Čaj

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Extrakt Zo Zeleného Čaju Prášok

Vyberte Obrázok

Extrakt Zo Zeleného Čaju Prášok
Back to top