Suplementy

Prémiový proteín | MyDiet | Micelárna srvátka | Izolát | MYRANGE

Dnes máme možnosť predstaviť vám produkt s názvom Mydiet. Ide o výnimočnú kombináciu micelárnej srvátky a izolátu. Málokedy sa stretnete s tak kvalitným produktom. Už len samotné zloženie hovorí za všetko. Jeho veľkým triumfom je to, že vám poskytuje zmes rýchlo a pomaly vstrebateľných bielkovín, takže vášmu telu nebude treba nič samostatne dodávať. Totižto všetko potrebné sa nachádza v tejto jednej tube. To znie dobre, však? Zďaleka to však nie je všetko.

Čo obsahuje?

Ako sme už spomenuli, nachádza sa v ňom zmes dvoch druhov proteínov, ktoré zabezpečia telu dostatočný prísun rôznych bielkovín po náročnom tréningu. Ide o špičkový izolát, ktorý je v diéte nevyhnutným doplnkom každého, kto to myslí s redukciou tuku naozaj vážne. Druhým zdrojom bielkovín je micelárna srvátka, ktorá zabezpečí pozvoľný prísun bielkovín, ktorý je taktiež dôležitým faktorom pri chudnutí. MyDiet disponuje radom diétnych zložiek, ako vitamín B5, glukomamán, škoricový extrakt, CLA prášok a prášok zo zeleného čaju Matcha. V tomto proteíne bola ako sladidlo použitá sukralóza. Obsahuje taktiež tráviace enzými (Amyláza, Laktáza, Celuláza, Proteáza, Lipáza).

Zvláštne zložky:

  • Vitamín B5 – prispievajúci prirodzenému využitiu energie v metabolizme, duševný výkon a zníženie pocitu únavy a vyčerpania
  • Škoricový Extrakt 30:1 – Je koncentrovanejší než bežná mletá škorica (pomer 30:1) a poskytuje ekvivalent 6g škorice v jednej porcii.
  • CLA prášok – Prirodzene sa vyskytujúca mastná kyselina získaná zo svetlicového oleja
  • Prášok zo Zeleného Čaju Matcha – Poskytuje polyfenoly, ktoré sú dôležité stopové prvky do diéty

Ako ho užívať?

Tento prémiový proteín je vhodný pre každého, kto sa nachádza v redukčnom programe a potrebuje doplniť bielkoviny. Vhodným obdobím na jeho užívanie je ráno nalačno a po tréningu. Odporúčaná jednorázová dávka je 35g (jedna Myprotein odmerka). Pre optimálny účinok bude najlepšie, ak ho budete piť s vodou. Je vyrábaný v najpopulárnejších príchutiach, ako Čokoládový Brownie, Jahodový Milkshake, Vanilkový Krém, Slaný Karamel a Banánový Krém. Všetky príchute sú lahodné a najmä v diéte, kde je cukor a celkovo sladká chuť veľmi obmedzená, určite padne vhod!

Zdroj: @seungmin_wbffpro

S čím ho kombinovať?

Kombinovanie záleží od obdobia, v ktorom sa nachádzate. Ak ste v diéte, odporúčame určite aminokyseliny, ktoré su v diéte jedným z najdôležitejších doplnkov ochrany svalovej hmoty. Ďalším dôležitým produktom v tomto období je spaľovač tuku, ktorý vám urýchli stratu nežiaducich tukových vankúšikov. Odporúčame vám aj kofeínové kapsule, ktoré zaručia vašu bdelosť cez deň, i na tréningu. Ak máte problémy s koncentráciou, vieme vám poradiť nás najúčinnejší aminokyselinový doplnok. Všetky tieto produkty môžete bez obáv kombinovať s proteínom MyDiet.

Aké je nutričné zloženie?

Kde sa dá použiť?

Napríklad v klasickej ovsenej kaši, ozdobenej rôznymi pochúťkami (ovocie, orechy, kokos, čokoláda, arašidové maslo). Recept na ovsenú kašu na raňajky je veľmi jednoduchý. Potrebné množstvo ovsených vločiek  zalejeme horúcou vodou, primiešame odmerku MyDiet  a ozdobíme podľa vkusu a chuti. Takto pripravená ovsená kaša nám zabezpečí aj diéte dostatočný prísun všetkých potrebných živín.

Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz