Recepty

Chutné Vegánske | Proteínové | Čokoládové | Smoothie

Last Updated: 4.5.2020

Skvelá desiata napríklad medzi hlavnými jedlami, ktorá zároveň uspokojí chute na sladké. Ponúka efektívne doplnenie energie počas náročného dňa. Dodá telu bielkoviny, mnoho minerálov, vitamínov, zdravých tukov, sacharidov a antioxidantov. Kakaové bôby dodajú smoothie fajn štruktúru a príjemne chrumkajú. Skvelé sú aj ďatle, ktoré podporujú imunitu. V moslimských zemiach sú považované dokonca za strom života. Čo tak zajtra začať ráno s týmto smoothie?

Potrebujeme:

Postup:

Jednoducho si všetky ingrediencie vymixujeme do hladka, nalejeme do pohára a posypeme kakaovými kúskami. Nazdravie!

kalórie: 203kcal

tuky: 1g

sacharidy: 36,7g

bielkoviny: 13,5g

 

Last Updated: 4.5.2020

Počas zvýšenej fyzickej aktivity je telo zaťažované a je potrebné doplniť energiu. Toto vegánske smoothie je skvelá možnosť ako dodať telu presne to, čo potrebuje a to rovno v tekutej sladkej verzií. Výborne sa hodí aj na raňajky, kedy “nakopne” metabolizmus na plné obrátky. Vďaka použitým ingredienciám má toto smoothie povzbudivé účinky a navodzuje duševnú sviežosť.Kristína Močková

Kristína Močková

Spisovateľ a expert

Kristína sa našom blogu sústredí hlavne na recepty, či už sa jedná o dezerty, desiaty, tipy na raňajky alebo obedy. Správna výživa je jej blízka, pretože okrem toho, že vo voľnom čase rada trávi čas v kuchyni, sa venuje aj posilňovaniu. Vyše dvoch rokov sa stravuje a zaujíma o flexibilné stravovanie (IIFYM) a vďaka tomu má základné poznatky aj z oblasti stravy a výživy. Okrem Myprotein blogu píše recepty aj pre web aktin.cz - https://aktin.cz/clanky?f%5Bauthors%5D=80399. Kika je v piatom ročníku na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, odbor Fotografia a nové médiá. Jej praktická bakalárska práca, ktorú fotograficky spracovala, sa venovala téme žien a silového športu. Chcela upozorniť na neopodstatnené predsudky voči ženám, ktoré sa venujú „mužskému športu“. Táto práca sa objavila aj na platforme Red Bull Showcase - https://www.redbull.com/sk-sk/girls-who-lift-kristina-mockova-local-fitness-foto-red-bull-showcase. Kikine recepty a viac o nej a jej stravovaní môžete nájsť aj na jej Instagrame - https://www.instagram.com/kikeseats/.


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz