Recepty

Banánovo-Čokoládová Overnight Kaša | Začnite Deň Plní Sily

Last Updated: 28.1.2020

Máte radi krémové a čokoládové raňajky, ktoré nerozhádžu váš tréningový režim? Tento vynikajúci proteínový recept s ovsenými vločkami je presne to, po čom ste túžili. Zažeňte vaše chute touto lahodnou maškrtou, ktorá vás nasýti až do času obeda.

Recept je mimoriadne rýchly a jednoduchý. Pripraviť si ho môžete deň predtým, čo je výhodou, ak ste typ človeka, ktorý sa ráno pravidelne ponáhľa.

Z receptu vyjde 1 porcia

Overnight kaša

Ingrediencie

Kaša na raňajky

Postup

  1. Všetky ingrediencie okrem ovsených vločiek rozmixujte — po riadnom rozmixovaní by vám malo vyjsť jemné cesto.
  2. Cesto zmiešajte spolu s ovsenými vločkami. Premiešajte tak, aby ste dosiahli rovnomerné rozloženie všetkých ingrediencií. Následne zmes nalejte do uzavierateľného pohárika alebo misky a odložte približne na 8 hodín alebo na noc.

Nutričné hodnoty v jednej porcii:

Energia 550 kcal
Bielkoviny 32g
Sacharidy 90g
Tuky 11g


Evangeline Howarth

Evangeline Howarth

Spisovateľka a redaktorka

Evangeline sa v súťažných športoch angažuje už od mladého veku. Ako kvalifikovaná RYA Dinghy inštruktorka  chápe dôležitosť správnej výživy na podporu pri extrémnych a vytrvalostných športoch, a to najmä vďaka jej skúsenostiam z Team GBR Squads a vedenia svojho prvého univerzitného tímu.

Vo svojom voľnom čase miluje beh, a to hlavne maratóny. Počas víkendov sa venuje vodným športom a horskej turistike. Jej bežný večer strávi HIIT tréningom alebo drepovaním. Potom si zvyčajne dopraje niečo pikantné a kopec zeleniny – mňam!

Viac informáciách o Evangeline sa dozviete na tomto odkaze.


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz