Recepty

Arašidové maslo 3x inak | Milovníci arašidového masla sem

Milovníci arašidového masla pozor. Tentokrát som sa rozhodla vytvoriť recept čisto len s arašidovými maslami. Od Myprotein mám doma 3x iné arašidové maslo. A keďže ja ho jedávam pomerne často a stále na iný spôsob, rozhodla som sa vám ukázať 3 typy na ľahký snack, desiate, alebo olovrant práve s nimi.

Potrebujeme:

Postup:

Na prvý recept budeme potrebovať ryžové chleby, banány a arašidové maslo s kokosom. Tento snack poznáte určite všetci, ale je tak chutný a jednoduchý, že ho sem musím pridať.

Na ďalší recept budeme potrebovať arašidové maslo smooth a banány. Jediné čo urobíme je, že banány ošúpeme, namočíme do arašidového masla a dáme do mrazničky na pár hodín zamraziť. Potom si to už len vyberieme a zjeme.


Posledný recept je zložený z banánu, arašidového masla crunchy a ja som tam pridala na vrch sušené ovocie. Banán si pokrájame na kolieska, dáme na ne arašidové maslo a naň ešte poukladáme, čo chceme. Ja som dala sušený kokos, banán a ďatle. Taktiež som to dala na pár hodín do mrazničky, nech to má lepšiu chuť.

Naozaj sú tieto recepty veľmi jednoduché ale tiež sú veľmi chutné a zdravé.

 

Arašidové maslo je perfektné na spestrenie diéty, ale aj do bežnej stravy je to excelentná pochúťka. Nie každému musí sadnúť na prvý krát, no na ten druhý krát už určite áno. Obsahuje vysoké množstvo zdravých tukov a navyše perfektne chutí. Tiež sa dá z neho vymyslieť množstvo zdravých receptov a my vám dávame inšpiráciu, ako na to.Tinka Krebesová

Tinka Krebesová

Spisovatel' a Expert

Ahojte. Moje meno je Martina a venujem sa zdravému životnému štýlu a to teda hlavne cvičeniu a vareniu. K zmene môjho života, a to teda že som prešla na zdravšiu stravu, došlo takmer pred dvoma rokmi. Vtedy som však ešte nemala také skúsenosti aké mám teraz. Síce nemôžem povedať že som úplný odborník v tomto smere, ale nejaké tie skúsenosti mám aj z vytvorením jedálnička. Moje "výtvory", hlavne raňajkové jedlá môžete nájsť na mojom IG @_tinkafood_ alebo na mojom Snapchate matka28300. Práve vďaka IG som sa dostala sem, na blog Myprotein. A čo sa týka cvičenia, tam sa snažím nabrať svaly a hmotu. A keď budem na tom lepšie, chcela by som sa začať pripravovať na súťaž. Na blog budem pridávať hlavne recepty všelijakých maškŕt. Samozrejme všetko bude zdravé, z naozaj kvalitných surovín a budem sa snažiť o to, aby to neboli moc náročne recepty, ale celkom jednoduché jedla, ktoré zvládne každý a bude si ho môcť každý užiť bez výčitiek. V receptoch určite nenájdete nijaké napodobeniny zdravých potravín. Mam rada kvalitné a chutné jedlá, pripravené z čerstvých a zdravých surovín a práve také jedlá a maškrty Vám sem budem pridávať. Dúfam, že sa Vám moje recepty budú páčiť a budete ich piecť s radosťou a s úsmevom na tvary. Ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete mi napísať email- mkrebesova@gmail.com


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz