Recepty

Kettlebell Sušienky | Jemné Maslové Keksy | Ako Od Mamy

Maslové sušienky sú perfektná maškrta, ktorú miluje asi každý. Zoberiete si ich ku káve/čaju a máte o akú-takú desiatu postarané. Aj keď nie úplne zdravú a fit, ale keďže sa mi dostala do ruky táto úžasná kettlebell formička, vedela som čo bude nasledovať. Zdravšie maslové sušienky pripravené z kvalitného masla, ovsených vločiek a ďalších pár prísad.

Budeme potrebovať:

Postup:

Ako prvé si zapneme rúru na 180 stupňov. Pomelieme si ovsené vločky na múku (15g si odložíme na neskôr), pridáme cukor, škoricu, soľ a premiešame. Medzitým si rozpustíme maslo a vylejeme ho do cesta, taktiež pridáme vajíčko a flavdrops a opäť poriadne premiešame. Vzniknuté tuhé cesto dáme na 15 minút do chladničky.

Potom ho vyberieme, nachystáme si niečo, na čom budeme môcť vaľkať cesto. Dáme si tam trochu múky, ktorú sme si odložili a vyvaľkáme cesto. Zoberieme si formičku a začneme vykrajovať. Takto pokračujeme, až pokiaľ nám nezostane žiadne cesto a plech so sušienkami vložíme do rúry.

Necháme ho tam 20 minút, ale po 10 minútach plech otočíme. Potom plech už len vyberieme, sušienky necháme vychladnúť a môžeme podávať. Dobrú chuť!

 

Vyskúšajte skvelý recept na rýchle sušienky ku káve či popoludňajšej šálke čaju. Koláčiky sú na povrchu chrumkavé, vo vnútri krásne mäkké a rozvoniavajú vábivou maslovou vôňou. Kto by im odolal?Tinka Krebesová

Tinka Krebesová

Spisovatel' a Expert

Ahojte. Moje meno je Martina a venujem sa zdravému životnému štýlu a to teda hlavne cvičeniu a vareniu. K zmene môjho života, a to teda že som prešla na zdravšiu stravu, došlo takmer pred dvoma rokmi. Vtedy som však ešte nemala také skúsenosti aké mám teraz. Síce nemôžem povedať že som úplný odborník v tomto smere, ale nejaké tie skúsenosti mám aj z vytvorením jedálnička. Moje "výtvory", hlavne raňajkové jedlá môžete nájsť na mojom IG @_tinkafood_ alebo na mojom Snapchate matka28300. Práve vďaka IG som sa dostala sem, na blog Myprotein. A čo sa týka cvičenia, tam sa snažím nabrať svaly a hmotu. A keď budem na tom lepšie, chcela by som sa začať pripravovať na súťaž. Na blog budem pridávať hlavne recepty všelijakých maškŕt. Samozrejme všetko bude zdravé, z naozaj kvalitných surovín a budem sa snažiť o to, aby to neboli moc náročne recepty, ale celkom jednoduché jedla, ktoré zvládne každý a bude si ho môcť každý užiť bez výčitiek. V receptoch určite nenájdete nijaké napodobeniny zdravých potravín. Mam rada kvalitné a chutné jedlá, pripravené z čerstvých a zdravých surovín a práve také jedlá a maškrty Vám sem budem pridávať. Dúfam, že sa Vám moje recepty budú páčiť a budete ich piecť s radosťou a s úsmevom na tvary. Ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete mi napísať email- mkrebesova@gmail.com


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz