Recepty

Proteínové smoothies | Letný fitness dezert | Dva zdravé rýchle recepty

Smoothie. Smoothie a ešte raz smoothie. Každý ho milujeme, každý si ho robíme podľa svojho gusta a každému chuti iné. Moje smoothies sú väčšinou plné bielkovín, ale nemôžu chýbať ani sacharidy a tuky, ktoré sú tiež dôležité. Ja si do môjho smoothie pridávam vždy všetky dôležité živiny, teda sacharidy, tuky aj bielkoviny. Pridávam vám recept na dve rôzne varianty smoothie, ktoré sú extra jednoduché a extra dobré. A naozaj k nim potrebujeme len pár ingrediencií.

Potrebujeme:

  • Kokosové mlieko
  • Ovsené vločky
  • Banán
  • Proteín (čokoláda-kokos/ čučoriedkový cheescake)
  • Arašidové maslo (smooth/ s kokosom)

Kokosové smoothie:

Na kokosové smoothie si vyberieme ingrediencie, ktoré obsahujú kokos. Čiže zmiešame kokosové mlieko, vločky, banán, 1 odmerku proteínu s 1 lyžicu PB-kokos. Všetky ostatné ingrediencie nechám na vás ,v akom množstve si ich dáte. Všetko to len spolu zmiešame a kokosovo-čokoládové smoothie máme hotové.


Čučoriedkové smoothie:

Na toto smoothie budeme potrebovať tie iste ingrediencie, ale vymeníme kokosový proteín za čučoriedkový a kokosové PB za smooth. A tiež to len pomixujeme a máme. Ja som si toto smoothie dnes zobrala a po tréningu som si ho vypila. Keď sa vám toto smoothie vydarí, tak pri dobrom svetle chytá ružovú farbu.

 

 

Máme pre vás nápad na príjemné letné osvieženie v podobe dvoch vynikajúcich smoothies. Jeden čučoriedkový a druhý kokosový. Oba sú plné bielkovín, zdravých sacharidov a potrebných tukov. No a tá chuť! Naozajstná fantastická fitness letná pochúťka!

Žiadne Post Tags



Tinka Krebesová

Tinka Krebesová

Spisovatel' a Expert

Ahojte. Moje meno je Martina a venujem sa zdravému životnému štýlu a to teda hlavne cvičeniu a vareniu. K zmene môjho života, a to teda že som prešla na zdravšiu stravu, došlo takmer pred dvoma rokmi. Vtedy som však ešte nemala také skúsenosti aké mám teraz. Síce nemôžem povedať že som úplný odborník v tomto smere, ale nejaké tie skúsenosti mám aj z vytvorením jedálnička. Moje "výtvory", hlavne raňajkové jedlá môžete nájsť na mojom IG @_tinkafood_ alebo na mojom Snapchate matka28300. Práve vďaka IG som sa dostala sem, na blog Myprotein. A čo sa týka cvičenia, tam sa snažím nabrať svaly a hmotu. A keď budem na tom lepšie, chcela by som sa začať pripravovať na súťaž. Na blog budem pridávať hlavne recepty všelijakých maškŕt. Samozrejme všetko bude zdravé, z naozaj kvalitných surovín a budem sa snažiť o to, aby to neboli moc náročne recepty, ale celkom jednoduché jedla, ktoré zvládne každý a bude si ho môcť každý užiť bez výčitiek. V receptoch určite nenájdete nijaké napodobeniny zdravých potravín. Mam rada kvalitné a chutné jedlá, pripravené z čerstvých a zdravých surovín a práve také jedlá a maškrty Vám sem budem pridávať. Dúfam, že sa Vám moje recepty budú páčiť a budete ich piecť s radosťou a s úsmevom na tvary. Ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete mi napísať email- mkrebesova@gmail.com


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz